| Alexandru_Bilici_1996 a întrebat:

Buna TPU

As vrea sa stiu o farsa super tare (In timp ce victima doarme)

Răspuns Câştigător
| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Poti lua hartii, le arzi si strigi foc.Reactia celui care doarme nu va fi una placuta.

Pa-pa.

| Alexandru_Bilici_1996 explică (pentru Diamondsz):

Multumesc, a mers iar victima a patit-o rau de tot

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-i ketchup in urechi.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Salut! Ii poti da foc in timp ce doarme.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Poti sa i pui pasta de dinti in mana la victima cand se trezeste de regula fiecare om isi pune mana in cap si se intampla farsa laughing

| Hermyone a răspuns:

Pune-i spuma de ras in papuci. Asta e criminala! Te tavalesti pe jos de ras. Bine, o sa trebuiasca sa se trezeasca mai intai!

| PandaBear7 a răspuns:

Ii dai ceasul in urma

| justnicko a răspuns:

Poti lua un pahar cu apa calduta si sa-l versi pe pantalonii celui/celei care doarme. Trebuie sa faci asta incet, picatura cu picatura, nu cumva sa se trezeasca si sa te prinda cu paharul in mana. Cand se va trezi va crede ca a facut pe el/ea.