| Cosmy_9069 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cateva cartii, care v-au placut.happy Ce imi recomandati? [Toate tipurile de cartii, nu am un gen favorit!]. Ms. mult, dau FUNDITA SI VOT! Bye-Bye! wavewave:*:*happybig grinbig grin

3 răspunsuri:
| mirelwshha a răspuns:

Pai ultima carte pe care am citit.o a fost "Cel mai iubit dintre pamanteni" de M. Preda. este o carte foarte interesanta si iti spun sigur ca nu te vei plictisi citind.o...big grin laughing) sper ca te.am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite...acum citesk elevul Dima dintr-a saptea, este o carte foarte buna(cel putin mie imi place)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite...eu am citit ''elevul Dima dintr-a saptea'' si mi s-a parut o carte foarte buna, merita citita ( cel putin mie mi-a placut foarte mult )