| Andrux_3060 a întrebat:

Buna TPUwinking
as vrea sa stiu si eu cum as putea devenii vedeta.adica am mare talent la cantat si as vrea sa ma duc undeva la un casting. oriunde sa devin cantareatsa sau actritsa. plzz. dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Insurgent a răspuns:

Normal ca poti happy
Dar sa nu crezi ca este usor... v-a trebui sa depui ceva efort pentru a reusi, dar rezultatul va fi grozav.
Pooi poti sa mergi la teatru spre ex sh sa primesti un rol in niste piese -pe scurt incepi de jos si dupa aceea vei vedea.Momentan si eu practic faza ca teatrulhee hee... e funny dar si greu happy

In fine
Succes :*