| lookinback a întrebat:

As vrea sa stiu unde pot gasi hama beads (si margelute si paturi) http://img.coplusk.net/originals/0008/4423/DSCF0923_1253 908765.jpg Va rog sa-mi dati un site de unde pot cumpara, daca stiti.(dau funda). va multumesc anticipat :)

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Linkul nu merge. Dar pot sa te ajut ca am oarecum idee despre ce e vorba. Eu i-am comandat nevesti-mii de pe ebay si am iesit cu tot cu transport mai ieftin decit daca le-as fi luat de la noi. Cauta si o sa gasesti intr-o veselie, inclusiv cutii in care sa le tii si diverse accesorii.