| Simonela a întrebat:

As vrea sa urmez niste cursuri
~IT pentru incepatori~ dar am auzit ca sunt foarte putine astfel de cursuri. Aveti vreo idee unde pot sa fac cursuri ca acestea sau unde ma pot interesa pentru ele?

Va multumesc anticipat!happy

1 răspuns:
| IoanaCerin a răspuns:

Buna, daca vrei doar sa inveti una, alta si nu ai nevoie de diploma, iti recomand sectiunea de solutii gratuite de aici http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite.html Sunt articole despre instalare programe, devirusare, optimizare, telefoane mobile etc, explicate la nivel accesibil tuturor. Bafta!