| sweetela a întrebat:

as vrea sa urmez niste cursuri online la franceza si engleza. nu sunt incepatoare ci de nivel mediu si tot ce am gasit a fost pentru incepatori. imi dati va rog niste site-uri sa pot urma cursurile?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu meditatii la engleza.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Sincer dacă ai un telefon decent și net, instalează-ți Duolingo. Dar la fel, se cunoaște abia după ce termini cursul. Eu sincer știam deja engleză la nivel conversațional, dar când am luat cursurile Duolingo după testarea cunoștințelor actuale, am învățat foarte multe chestii noi, plus greșeli pe care le făceam cu verbele neregulate sau timpurile.

| SaveMeDen a răspuns:

Salut! Eu folosesc acest site pentru limba engleza :http://www.talkenglish.com/