| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca e normal ca o fata sa aiba par interfesier (adica intre fese). Sunt fata si ma confrunt cu problema asta si chiar ma simt ciudat.Cu ce se poate elimina? Va rog fara comentarii jignitoare...Dau funda

Răspuns Câştigător
| PikaPikaChuChu a răspuns:

Toata lumea are. Baietii cica au chiar mai mult decat noi
De indepartat poti da cu bigul, dar nu iti recomand
In cazul in care nu esti asa pudica mergi la un salon de epilare si spune-i ca vrei epilare doar interfesier. Este mult mai sigur(decat sa dai cu bigul si sa te tai) si rezista mai mult epilarea. De durut nu doare nici macar prima data, asa ca nu avea nicio grija. In plus, cu timpul, se va rari parul acolo.

1 răspuns:
| aryenutzaa a răspuns:

Buna! Este normal. Parul nedorit îl poți îndepărta cu bigul.