| FilimonTamaraIoana13 a întrebat:

as vrea sa va intreb daca poti patzi ceva daca te masturbezi, adica num pe dinafara fara sa inserezi ceva inauntru... te poti imbolnavi sau chiar sa faci cancer?
msss... funda daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| BassBooster a răspuns:

Nuuulaughing nu faci cancer masturbatul este bun. dar nu in exces deoarece dupa aceea iti v-a devenii o obligatie sa o faci. eu am vorbit cu un pshiholog despre treba asta si a zis ca ma satisfac pe mine dar nu trebuie sa devina o obligatie ca de ex:de a face dus sau a te spala pe dintihappy
Sper ca am ajutathappySal Numai Bine

3 răspunsuri:
| BassBooster a răspuns:

Nuuulaughing nu faci cancer masturbatul este bun. dar nu in exces deoarece dupa aceea iti v-a devenii o obligatie sa o faci. eu am vorbit cu un pshiholog despre treba asta si a zis ca ma satisfac pe mine dar nu trebuie sa devina o obligatie ca de ex:de a face dus sau a te spala pe dintihappy
Sper ca am ajutathappySal Numai Bine

| Bluemind112 a răspuns:

Nu big grin nu se intampla nimic big grin nici o boala, dar da, trebuie sa cureti orice vrei sa inserezi :d ca daca nu poti sa faci infectii si etc

| danySLIPKNOT a răspuns:

Cancer? LOL Nu, nu faci cancer, dar daca vrei sa inserezi ceva inauntru mai bine il sterilizezi mai intai. Masturbatul este sanatos!