| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca simti placere mai mare cand faci sex, s-au cand te masturbezi?

10 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Depinde. Daca partenerul este priceput, e clar simti placere mai mare in timpul sexului, pentru ca ai parte de un preludiu si de placerea celui de langa tine. Poate ca masturbarea e diferita, dar placerea este comuna, dar totusi mizez pe sex adevarat, nu autosatisfacere happy

| poliku a răspuns:

Normal ca din sex, dar cateodata se mai intampla sa faci sex si cu mana big grin

| Felys a răspuns:

Daca masturbarea ar fi cea mai placuta, nimanui nu i-ar mai trebui sa isi caute o pereche, nu stiu cum poti pune o astfel de intrebare cand poti gandii logic

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu se compara.Sexul e total, masturbarea poate creea anumite disfunctii in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Logic cand faci sex, nu te masturbezi.
Decat sa te masturbezi, mai bine practici un sport.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| GigiMenta a răspuns:

Evident cand intretii relatii sexuale ..depinde si de partener acum happy.

Răspuns utilizator avertizat
| JoExx a răspuns:

Când te caci.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru JoExx):

Banuiesc ca atunci cand te caci esti foarte excitatlaughing)