| coman97 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va pun o intrebare ce liceu sa fac daca dupa vreau sa merg la drept?

3 răspunsuri:
| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Bunahappy! Stai linistita, poti face orice liceu vrei tu, dar profilul trebuie sa fie filologie, adica Romana-Engleza, asa cred.Dar facultatea conteazawinking! mult succes.

| TC3 a răspuns:

Daca mergeai la stramb iti ziceam da la drept nu stiu straight face

| cristina1999 a răspuns:

La teoretic. Unde se invata psihologie,sociologie, geografie, romana intensiv.Succes