| alexutza_7838 a întrebat:

As vrea si eu daca se poate liku-rile pentru cartea online ingerul noptii pentru ca eu nu am gasit-o si vreau sa o citesc online. Multumesc!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu am găsit-o online pe www.scribd.com, însă, dacă vrei neapărat să o citești, o poți comanda de pe site-ul acesta : http://www.litera.ro/literatura-133/ingerul-noptii-1063.
Eu zis că este mai avantajos, dat fiind faptul că prețul este oarecum infim și poți sta în pat în timp ce o citești.
Lectură plăcută!

| Andreea15000 a răspuns:

Sall daca vrei cartea asa de mult de ce nu te duci la o librarie sa o iei.Si asa calculatorul iti radiaza ochii