| Kida2261999 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste idei de filme cu emo in afara de suicide room daca se poate :*

2 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

O astfel de gama de filme nu este benefica. Influenteaza subconstientul. Inhiba si deprima.
Trebuie să fugi de o astfel de refugiere in spatiul alienarilor regizorale ca de sinuciderea însăşi, pentru că fiecare astfel de monolog al deprimarii este ca o „toartă" pentru stări de mai târziu.

| sappy a răspuns (pentru milan9):

Ai deviat cu mult de la subiect daca iti place sa filozofezi gaseste alte categorii si intrebari!