| micutzsha a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de indiferenta daca se poatebig grin...de fapt nu conteaza cum sunt statusuri... dati-mi de toate dar fara statusuri de suparare va rog va dau Funditzshalaughingwinking

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

♥ Eu nu fur inimi, le primesc cadou! ♥ *

Teoretic ma adori, practic ma iubesti! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete! happy *

Să sufăr eu pentru voi?! O zic din nou. Bag ****-n lume şi v-o fac cadou!

Ce a fost al meu, acum e restul tau. Daca esti femeie tare, fa'l sa-ti cada la picioare. Te'nseala cu mine?! Clar! Nu da 2 bani pe tine puppy dog eyes

E puştoaică rău, e greu. Vrei s'o faci de casă, ai tupeu? smug

Hai, nu pune botu', esti copil?!;> *

ştiu că nu-ţi pasă!

El are de pierdut. Tu esti okwinking

Gresit sau Negresit. Nu ma Intorc. Promit happy
Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

Succes! Sper ca esti baiat destept.E stres! Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tine minte!batting eyelashes

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da!;-x]

Intr`o zi`Ai sa cauti! Zambethu`l meu`! In fiecare`EA!; x

Iti place cum se misca,cum se imbraca, orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata, o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![; x]

Suntem prea diferiti dar asta ne tine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine smug

Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac!

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

I like the candy:-x. I like the chocolate:-x. The ice-cream is very good:-x. But, I just love my lollipop:-x. Because I`m delicious`.blushing

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e;;

Imi spui ca ma iubesti chatterbox... M`am saturat de vorbe,vreau fapte nu povesti`![smug]

Si nu putea sa puna punct orice s'ar fi intamplat... Tinea prea mult la el, il iubea cu adevarat

#Nu plange mami, ma intorc la fetita mea! :X

Tu esti chiar un dulce; x... Da te strica prietena ta sad rolling on the floor! :*:*

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tinewinking :X:X:X

Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine, nu tine doar de tine, ca daca te gandesti, tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o! ti-a furat`o.

Tu eSty` o panarama In fatSa mea.`oh go on

Pentru Tine Inima Ar SpUne Multe smug... Dar` t0ushi` Se Abtssinee blushing! :X:X:X

Poate tie iti suna a dume, da o ard pe bune, zic lucrurilor pe nume.

@.Nu eram impreuna.ne proVocam reciprOc.wOw.ma tineai de mAna ...ai vrut sa ma saruTzi.nunu.nu asa CuRand, eRam ConfUza Nene.nu stiam ce ai De ganD! #

Nu esti cocaina, totusi sunt dependenta, Si imi place atat de mult c-o am in sange permanent.

# Si vorba aia, unde ai scuipat, nu pupa`winking Lasa pe altele sa linga :d

# Pisiii, da-te din calea mea, ca te calc pe coada!

# Acum toate papusile Chucky se cred Barbie J)

Degeaba versi lacrimi, stii... mai bine lasa oh go on

Ai gresit, dar stii orice om greseste...m`ai pierdut, orice greseala se plateste...

Stiu ca ai pe cineva dar nu conteaza, minte-o si tu putin si las-o acasa!

Simpla sa prezenta provoaca dependenta!

Se spune sa lasi cate un pic Dar eu vreau totul sau nimic.:d

.[ spui ca totul va fi ca la inceput dar uiti un lucru : eu nu vrea sa ma intOrc in trecut ];; )

Si.stii bine….Am o slabiciune pentru tine; x [blushing]

Formeaza numarul meu de cate ori vrei sa vorbim Cheama`ma si o sa vin.; x

Cadou de ziua mea: sa-mi inchiriezi pe 1000 de ani un loc in inima ta!

Noi facem misto` de tine. si tu zici ca`i compliment.

Toate fetele sunt indragostite pana i se strica masina baiatului. )

•Secretul unei vieti pline e sa traiesti periculos!

4 răspunsuri:
| pryncesSs a răspuns:

• Totul se plăteşte azi. Inclusiv iluziile ...

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimicsmug !

• Иʋ ʋιтα cα ɛƨтι σ ғιιитα ∂ɛσƨɛвιтα.cα ɛƨтι ʋиιcα :ϰ !

• Pentru ca e viata mea!Pentru ca nimeni nu mi'o va lua!E in culori si putine noduri!E artistica prin unicitatea ei!Asa ca Pa!

• Și dintr-o sută , e doar un suflet viu care m-ajută !

• Liniste! ca stii ca am dreptate.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.

• Alta viata,Amintiri,Angelic,Anotimpuri de suflet,Aripi,Basme si legende,Chestii sufletesti,Colorat,De toate,Divinitate,Dragoste,Lorelei,Mare,Melancolie si metafore,Nopti cu tine,Vise.

•Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.

• N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.

• Aproape vreau să te simt.uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.

• Sa ne-amintim de clipele care au fost si nu revin. lasa pe masa o scrumiera si un pahar de vin.

• Uneori beau sa uit, dar mi-amintesc mai tare. N-ai dat semne de viata, ai dat semne de intrebare.

• Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum. Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum!

• E doar un vis frumos care se tot repeta. Si doar in visul meu gasesc lumea perfecta.Visam ca zbor, si culmea n'aveam avion. Cand dintr'o data mi s'a stins tigara si m'am trezit pe hol.

• Spune STOP.cat mai potibatting eyelashes

• Te crezi smecher sh Boss! Da` esti un fraier sh`un prost! [

• Lumea se schimba`n continuu.rupem filmu.fugim de realitate.ce dulce e chinul

• Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge!

• Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Si daca ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmarii la pas...

• Ti-e prea frica sa schimbi ceva,ca daca iese rau...

• Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii si orgoliu.

• Pot alege între a fi o victimă a lumii sau o aventurieră în căutarea comorii sale. Totul ţine de felul cum îmi voi privi viaţa.

• Nu se temea de dificultăţi: ceea ce o speria era obligaţia de a alege alt drum. Să aleagă un drum însemna să abandoneze altele.

• Pentru ca eu vreau ca tu sa ai grija de zambetul meu!

• Dragostea este. Fără definiţii. Iubeşte şi nu întreba prea multe. Doar iubeşte!

• Cand simți că te doboară. E bine să știi că e cineva care face durerea să nu mai doară. Care te face să zâmbești. Un prieten scos din file de povești...:X:X

• Pe om timpul nu-l transformă, învăţătura nu-l transformă, unicul lucru care te poate face să-ţi schimbi gândurile e dragostea :X:X

• vreau sa nu te mati bag in seama!>•.s te ingor dar nu pot! e ca si cum i`as sp inimii mele!

• O persoana desteapta... zambeste,tace si... TE FACE winking

• Ma copiezi...sh?!Ce`ai rezolvat?O papusha cu o zdreanta e greu de egalat.

• Sa renuti?ar fi pacat...lasa sticla si nu plange,fi barbat.lupta daca o iubesti cu adevarat.winking

• Destinul amesteca cartile, iar noi Jucam

• Asa ca cel mai important sau mai presus : '' Sa`mi traiesc viata si sa ies cu capu Sus '' !"

• Acum nu mai e cum era... / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea! love struck

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgaralove struck

• respectul e ceea ce primesti ptr ceea ce faci si faci bine ... uh ma barfesti destul ... deci din respect ma pish pe tine

• As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

• Asa a fost sa fie . si asa va fi mereu . Dar nu uita ca pentru toate . Exista un Dumnezeu

• te`ai satuRat Sa'ti pui viata Ca o întrebaRe. tine CapuL SuS, ChiaR daCa dOARe taRe.• .

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

• Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet,incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare...

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,defapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa . chiar imi iesee ! laughing

• Bate-n lemn să n-ajungi ca mine, sunt prea fericită și ție nu-ți stă bine. smug

• Ai simtit vreodata cum e sa cazi in gol? Pe drumul care l`am parcurs mi s`a parut usor.straight face

• Nu uita . Stele care cad . Nu pier . Stele care cad , se duc spre un alt ceR .

• Ai realizat vreodata cate se pot schimba intr-o zi?

• Cu timpu` am invatat sa fac...Sa tac...Shi` sa bag la cap`!blushing

• Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe. ;;]

• Nu arăta niciodată celor cu care joci că ştii să trişezi. >:]

• De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie` !"

• Şi derulează filmu` . . in timph ce.i dai foch. .

• Nuoi :X. avem doar o viatsa de trait si poate de`aia facem ce vream si ceea ce simtsim . . love struck

• Ştie când să râdă .ştie când să fie supărată .ştie când în ochii tăi .să fie cea mai importantă fată!love struck

• Fă`ţi timp să iubeşti, chiar dacă nu eşti iubit şi chiar şi singur pe pământ să fii cel mai fericit !

• S`ar spune că toate trec, amice... dar orice bubă lasă cicatrice

• Dar ştii că n`o prosteşti,îţi spune că greşeşti şi c`o să pierzi şi o să plăteşti...că într`o zi o să te`ntorci acasă şi n`o s`o mai găseşti! Pe cine păcăleşti frate? Ochii umezi cam au dreptate happy

• De acum am să`mi fac de cap . O să uit de griji , de toţi şi toate ,nu mai iubesc pe nimeni . Vreau să simt că trăiesc` ! O viaţă am şi n`o s`o ratez batting eyelashes

• Ceea ce te face acum sa razi. te va face mai tarziu sa plangi oh go on

• Pentru visele mele imi rezerv viata intreaga Pentru dorintele mele imi pastrez noaptea

• Am învăţat să nu fac pe nimeni o prioritate în viaţa mea,atâta timp cât eu în viaţa lui sunt doar o opţiune!

• Şi toate îşi au un rost în viaţă,toate clipele frumoase la momentul potrivit.

• Chiar dacă în spatele unui vis se ascunde un coşmar nu uita să crezi în tine şi toate problemele dispar !

• Durerea te-a maturizat , te-a pus pe ganduri !

• Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.happy

• Pentru toate lucrurile pe care le'ai ratat , ai castigat ceva. iar pentru tot ceea ce ai castigat, ai pierdut cate cevawinking

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu , fericita ca un copil care inaltsa un zmeu ;x

• Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi. Nu exista nu cred doar nu esti in stare sa vezi.Nu exista scuze doar pareri de rau.Nu exista tradatori doar tovarasi fara creier happy

• Obișnuiește.te cu faptul că nu vei avea ce îţi doreşti!

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume happy, Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc! oh go on

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Si tine minte . O fata loveste prin fapte. Nu prin cuvintewinking

• Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa!

• Trecutul este ceea ce îţi aminteşti, îţi imaginezi că îţi aminteşti, te convingi că îţi aminteşti sau te prefaci că îţi aminteşti."

• Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi !love struck

• Nu te da batut niciodata, stiind ca Dumnezeu ori va pune o stanca sub tine ori te va invata sa zbori batting eyelashes

• Dumnezeu pune daruri minunate in noi, daruri pe care noi insine nu le intelegem,dar le inteleg cei care ne sunt aproape !

• Esentialul este nu sa traiesti, ci sa traiesti cum trebuie.

• Doar din amintiri mai pot crede că vara e anotimpul destinului meu.

• Esti absolut sigur că e prea devreme să înţeleagă, fiindcă e la vârsta la care nu ştie ce să aleagă

• Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci".happy

• Nu astept sa`mi vina randu`.incerc doar sa`l fac pe taty`mandrusmug.

• prefa`te ca sunt o mica rasfatata care lupta pentru tott! chiar de te-am pierdut odata eu am sa te iau la loc.happy

• Atat de tăcută...misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu!Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu!Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

• Şi când vreau să zâmbesc, n.am pentru cine.Când plâng nu.i atent nimeni la mine.oh go on

• E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere!love struck

• Te minti si acum! desi ti`e dorhappy!Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• N-am stiut Ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput Nu, nu, nu, N-am stiut Ca dragostea o pretuim numai atunci cand a trecut N-am stiut Ca fericirea nu se cumpara, cu toate ca am vrut.straight face

| pryncesSs a răspuns:

• Sa renuti? ar fi pacat...lasa sticla si nu plange, fi barbat.lupta daca o iubesti cu adevarat. winking

• Destinul amesteca cartile, iar noi Jucam

• Asa ca cel mai important sau mai presus : '' Sa`mi traiesc viata si sa ies cu capu Sus ''!"

• Acum nu mai e cum era... / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea! love struck

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgaralove struck

• respectul e ceea ce primesti pentru ceea ce faci si faci bine... uh ma barfesti destul... deci din respect ma pis pe tine

• As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

• Asa a fost sa fie. si asa va fi mereu. Dar nu uita ca pentru toate. Exista un Dumnezeu

• te`ai satuRat Sa'ti pui viata Ca o intrebare. tine Capul Sus, Chiar daca doare tare.•.

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

• Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet, incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare...

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese, de fapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa. chiar imi iesee! laughing

• Bate-n lemn să n-ajungi ca mine, sunt prea fericită și ție nu-ți stă bine. smug

• Ai simtit vreodata cum e sa cazi in gol? Pe drumul care l`am parcurs mi s`a parut usor.straight face

• Nu uita. Stele care cad. Nu pier. Stele care cad, se duc spre un alt ceR.

• Ai realizat vreodata cate se pot schimba intr-o zi?

• Cu timpu` am invatat sa fac...Sa tac...Shi` sa bag la cap`! blushing

• Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe.;;]

• Nu arăta niciodată celor cu care joci că ştii să trişezi. >:]

• De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie`!"

• Şi derulează filmu`. in timp ce.i dai foch.

• Nuoi :X. avem doar o viata de trait si poate de`aia facem ce vream si ceea ce simtsim. love struck

• Ştie când să râdă. ştie când să fie supărată. ştie când în ochii tăi.să fie cea mai importantă fată! love struck

• Fă`ţi timp să iubeşti, chiar dacă nu eşti iubit şi chiar şi singur pe pământ să fii cel mai fericit!

• S`ar spune că toate trec, amice... dar orice bubă lasă cicatrice

• Dar ştii că n`o prosteşti,îţi spune că greşeşti şi c`o să pierzi şi o să plăteşti...că într`o zi o să te`ntorci acasă şi n`o s`o mai găseşti! Pe cine păcăleşti frate? Ochii umezi cam au dreptate happy

• De acum am să`mi fac de cap. O să uit de griji, de toţi şi toate,nu mai iubesc pe nimeni. Vreau să simt că trăiesc`! O viaţă am şi n`o s`o ratez batting eyelashes

• Ceea ce te face acum sa razi. te va face mai tarziu sa plangi oh go on

• Pentru visele mele imi rezerv viata intreaga Pentru dorintele mele imi pastrez noaptea

• Am învăţat să nu fac pe nimeni o prioritate în viaţa mea, atâta timp cât eu în viaţa lui sunt doar o opţiune!

• Şi toate îşi au un rost în viaţă, toate clipele frumoase la momentul potrivit.

• Chiar dacă în spatele unui vis se ascunde un coşmar nu uita să crezi în tine şi toate problemele dispar!

• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe ganduri!

• Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.happy

• Pentru toate lucrurile pe care le'ai ratat, ai castigat ceva. iar pentru tot ceea ce ai castigat, ai pierdut cate cevawinking

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu, fericita ca un copil care inaltsa un zmeu; x

• Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi. Nu exista nu cred doar nu esti in stare sa vezi.Nu exista scuze doar pareri de rau.Nu exista tradatori doar tovarasi fara creier happy

• Obișnuiește.te cu faptul că nu vei avea ce îţi doreşti!

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume happy, Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc! oh go on

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Si tine minte. O fata loveste prin fapte. Nu prin cuvintewinking

• Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa!

• Trecutul este ceea ce îţi aminteşti, îţi imaginezi că îţi aminteşti, te convingi că îţi aminteşti sau te prefaci că îţi aminteşti."

• Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi! love struck

• Nu te da batut niciodata, stiind ca Dumnezeu ori va pune o stanca sub tine ori te va invata sa zbori batting eyelashes

• Dumnezeu pune daruri minunate in noi, daruri pe care noi insine nu le intelegem, dar le inteleg cei care ne sunt aproape!

• Esentialul este nu sa traiesti, ci sa traiesti cum trebuie.

• Doar din amintiri mai pot crede că vara e anotimpul destinului meu.

• Esti absolut sigur că e prea devreme să înţeleagă, fiindcă e la vârsta la care nu ştie ce să aleagă

• Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci". happy

• Nu astept sa`mi vina randu`. incerc doar sa-l fac pe taty`mandrusmug.

• prefa`te ca sunt o mica rasfatata care lupta pentru tott! chiar de te-am pierdut odata eu am sa te iau la loc.happy

• Atat de tăcută... misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu! Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu! Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

• Şi când vreau să zâmbesc, n.am pentru cine. Când plâng nu.i atent nimeni la mine.oh go on

• E exact cum trebuie să fie, aşa cum îi convine! Are stilul ei de`a amăgii, numai dintr`o privire

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere! love struck

• Te minti si acum! desi ti`e dorhappy! Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• N-am stiut Ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput Nu, nu, nu, N-am stiut Ca dragostea o pretuim numai atunci cand a trecut N-am stiut Ca fericirea nu se cumpara, cu toate ca am vrut.straight face

| pryncesSs a răspuns:

FUNDA puppy dog eyes? ti'am dat destule status`uri. si ar fi frumm din partea ta sa imi dai si mie o fundita whistling:*:*:*

| Catenstein a răspuns:

"Cand o vei imbratisa te va durea...
Pentru că in ochii ei se va reflecta
Doar Imaginea mea...
Stai linistit nu ma ranesti...
Chiar ma amuza sa realizez cat de putin gandesti!"
"Cu un cuvant trebuie sa ai curaj sa spui ''da am pe altcineva'' oricum el nu o sa faca altceva decat sa-ti dea cea mai stupida replica ''aha''.smug"
"Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!""de mii de ori inshelata...de mii de ori m-am simtit tradata..., dar dupa atatea mii de ori mereu v'oi invata sa zbor.winking ce-i al meu al meu ramane"
"Suficient de matura ca sa stiu ce vrei.
Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."