| PastaCorectoare1399 a întrebat:

As vrea si eu niste versuri de melodiii sub forma de statusuri. Cele mai bune FUNDA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Keily a răspuns:

Trecutu ingroapa incet greseala.
sh atunci tacutul prinde glas.
iar viata schimba fiecare pas.
privind totul altfel masurand din compas.
ce a fost se scade din ce este sh tot ce a ramas esti tu.

chiar daca el nu o sa iti mai spuna noapte buna sau pe strada buna Ai prietene care te suna ca sa iti spuna Fata esti de 100 de ori mai buna decat aia pe care o suna!

Daca o sa simti vantul batand prea tare,
Daca o sa vezi cerul pierzand culoare,
Daca o sa vezi norii iesind din soare,
Daca o sa vezi ploaia cazand in mare inseamna k sunt acolo si eu.:X

Vad ca zâmbesti cred ca.ti surâde ideea Ai inima închisa, doar fiindca.i la mine cheia Daca nu.i cea potrivita? Nu te îngrijora! O sa sparg lacatu` si tot o sa ajung la ea!"

Traiesc fara sa stiu ce înseamna sa am inima, zâmbesc nu mai las sa cada nici o lacrima!"

Îl faceai fericit, era fericit Ca te avea din nou pe tine Si nu mai conta nimic

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se întampla voua

Nu are rost ` ma uuit, privesc sh zic ` Daa, a fost.

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departeee` :-X

Am o fortsa`-n mine` care-mi spune` LUPTA` :X Nu o lasa` pe proasta asta chiar acum` sa te ajunga` :X:X

Stii;>.; x Dorintele sunt pe gratis >;] Eu Nu!; x

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne.

Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste, dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine.ci as vrea sa insemn ceva, pentru cineva anume

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O Vorba : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE Mai PuTeRnIk!

Alege ce iubesti. Apoi iubeste ce-ai ales!

Aude ce vrea`. întelege...