| Becanee a întrebat:

Buna TPU:*. As vrea si eu nume de fete mai emo asaa dar sa fie pentru facebook. Fundaa:*. Srry d categorie dar este cea mai accesatabig grin...

Răspuns Câştigător
| 9Rin_3041 a răspuns:

PuFiii,Mafii,StupidKido3,,PearlDremz,oBubbles,Kiddutsaa,xLexxa,iSensationx,iZuu,xDiuu,Masacreex,xTheoLove,iPisicMic sau iPiticMic,FakeCocaine,iiToxic/ca, IFoulix, x1ceCreamx,PervertedxDrug, Can'tSee, LovexForever, xNuttela, xDomox, dar pe facebook se pune numele real al unei persoane. Ma bucur ca te-am ajutat. Fundita?

3 răspunsuri:
| Lovemebabybee a răspuns:

Lexxa,(numele tau) Aka (porecla ta), Kidda Cute, etc. Fundaa?

| Teresa a răspuns:

Daca o puneai la categoria buna iti raspundeam
adica frate nici sa alegeti categoria corect nu sunteti in stare
apropo toate sunt accesate daca tu o fregventezi pe asta nu inseamna ca toata lumea o face

| Binelu a răspuns:

Frate du-te si impuscate pe FACEBOOK se pune numele tau real nu toate porcariile ca pe hi5.