| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa imi dati melodii cu mesaje ca si cel din melodia Evanescence-My Immortal sau Adele-Someone Like you!
Cele mai frumoase melodii cu cele mai frumoase mesaje primesc funda!
Multumesc Anticipat!big grin

3 răspunsuri:
| natalyia a răspuns:

Jason Mraz - I'm Yours, Rebecca Black - My Moment, demi lovato this is me 0happy

| hgfdu a răspuns:

Ai ascultat Bring me to life sau Lithium, tot de la Evanescence?
Ar mai fi trupa Immortal-asculta ceva de la ei, daca te tin urechile.haha