| adelinasprintaru a întrebat:

As vrea si eu sa stiu. daca aceasta tipa, pe nume Andrada, cica :))). este "reala". Imi puteti spune daca poza aceasta http://hi5.com/......otoUser.do sau restul pozelor sunt doar niste fake`uri? Va rog muuuult :*

Răspuns Câştigător
| Ea_7898 a răspuns:

Bunahappy
Eu zic ca se vede destul de clar(cel putin la ultimele 2 poze) ca este fake' adica eu cred ca sunt luate de pe net...
Daca ar fi real' dimensiunea ultimelor doua poze nu ar trebui sa fie mai mare?thinking
Nu sunt experta, dar eu zic ca sunt fake'urihappy

7 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Ea poate e "reala" dar prima poza e sigur faqta cu photoshop. uite. te la picioare sa vezi e evidentstraight face

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai in celelalte nu o vad ca in prima...si in prima stau in dubii la picioare nu stiud e ce parca ar avea o problema...cu toate ca nu ma gandesc la,, paranteza"

| KatVonB a răspuns:

E fake

| Licurici_1572 a răspuns:

Buna adelina! Pozele sunt reale, dar nu e ea.
Sunt pur si simplu luate de pe net
pentru ca fetele nu seamana intre ele
sper ca te-am ajutat:*

| Anna_9600 a răspuns:

Nu este reala.laughing

| adelinasprintaru explică:

Multumesc mult :*.
Chiar mi-ati fost de ajutor :*

| Strong_4692 a răspuns:

Deci pozele sunt reale ea e fake cine stie ce uratanie si-a pus poze cu tipele alea p hi5tongue