| Mateooo a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu un status sa sune ceva de genu... nu e baiatul perfect da imi place... mie imi pl de un baiat foarte mult da nu e perfect si chestia e ca pr mei nu prea il plac da mie imi pl mult de el si as vrea un status care sa arate asta dau funda mersi:X

Răspuns Câştigător
| AnnA_8929 a răspuns:

Sa fii perfect in toate este groaznic de plictisitor.winking

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

E cineva pe lumea asta care e perfect? naaah, nu cred, eu unul am foarte multe defenctelaughing daca ar fi sa le numar ar fi ohoo destulelaughing
"desii e imperfect eu il iubesc"... poti incerca ceva ca asta, scurt si la obiect. Si cred ca oamenii imperfecti sunt mai distractivilaughing niciodata nu stii ce vor planuii laughing sunt mereu imprevizibili, si asta ar trebui sa le spui prietenilor tai, si baiatului pe care-l placi