| Cam3luta a întrebat:

As vreau si eu cateva statusuri, nu conteaza categoria. Dau fundita. Msi anticipat big grin

7 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

1. Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost oh go on
2. Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult! sigh
3. Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut, chiar daca uneori, inima iti moare. happy
4. Totul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme! oh go on
5. Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor :-
18. Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte no talking.
19. Vezi tu….nu pot sa te uit…fiindca te iubesc prea mult…insa tie ti-e usor….mie insa imi vine sa mor… straight face
20. Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi oh go on.
21. Toti din jurul meu imi vand complimente, dar nimeni nu stie sa-mi ofere si sentimente. rolling eyes
22. Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist. sad
23. Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking
24. De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim? straight face
25. Un zambet m-ar face sa zbor,un sarut m-ar face sa mor,dar ma trezesc si simt durere, viata, adevar rolling eyes
26. Ii curg lacrimi pe Obraji. Vrei sa Le stergi. Dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenta! E un gest de indiferenta! :*
27. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine. happy
28. Am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut. :-J
29. Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine...O zi pare o eternitate! :o
30. Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti! straight face
31. Cat de usor imi e sa-ti spun TE IUBESC love struck.Si cat de greu mi-ar fi sa te parasesc! sigh
32. Nu vreau sa renunti la ei pentru mine oh go on.Ci sa te comPorti la fel de bine. happy
33. Tu scumpule, tu esti vinovat. Pentru absolut tot ceea ce s`a intamplat happy!
34. Ma faci sa te urasc mereu si iti zic ca jur asta pe cuvantul meu love struck!
35. El a fost de vina ca de fiecare data. Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata. ti-a promis... stiu! Te`a mintit. Stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! happy
36. Imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine! :-J
37. In lumea mea day dreaming in carere e o mare intrebare thinking Tu esti raspunsul fara exitare
40. Si cand e nevoie de tine lipsesti, deci pana la urma tu cine esti? happy
41. El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om si doar el imi poate simti tristetea la telefon! love struck
42. Asta`i pentru noi, pentru noptsile pierdute, pentru sticlele golite`n cateva minute! =p~
43. De ce privesti in trectul indepartat? Cum poti sa miniti o fata care te-a respectat? straight face
44. Criticile nu ma intereseaza, Ambitsia ma caracterizeaza, tot ce.ai pierdut ai pierdut din vina ta, tot ce.ai pierdut, ai pierdut pe prostia ta.Uit.o! Acum NU mai este a TA!winking
45. Cuvintele sunt surde, acel vechi EU nu te mai aude.batting eyelashes
46. Inima demult iti apartine tie, tu ai transformat drama noastra-n comedie. love struck
47. I`as spune lucruri si secrete pe care nimeni nu le-ar mai stii. don't tell anyone
48. Telefonul vibreaza. Un mesaj de la el : Un mesaj de "Noapte buna pui, sa fii cumintel" :*
49. Eram in stare. intr-n zambet sa gasesc raspuns la orice intrebare.batting eyelashes
50. Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam. \:d/
51. Prietenele mele? Te vor si ele :-J
52. Ar trebui sa vezi adevaratele valori oh go on, ca nu toate pizdele sexy sunt comori happy
53. Lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! [-x
54. Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu big grin
55. Cine te iubeste te cauta, Cine te vrea iti spune, Cui ii este dor de tine te suna, Cine nu NU e simplu!
56. Las in spate amintiri ce dor, n-am nevoie de aripi sa zbor happy
57. Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, ci punct love struck
58. Nu te supara baiatul meu, nu`i nimic de capul tau. Nu vezi cat ai decazut, umblii cu fete care se ***. M`ai lasat pe mine pentru ea, n`am sa te iert in viata mea happy!
59. In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat. happy
60. Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare.Acum nu-ti convine...Dar incet, incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare... oh go on

| Casiana_1672 a răspuns:

Alege cum vrei sa traiesti de-acum,razand sau plangand?
Dak vrei, te-ntorci la mine,da' acum,sau nicicand!

Sincer.Nu pot spune ca nu imi e dor[sad] cand o aud pe mama cum striga:
"Ce-ti mai face baiatul ala cu care vorbeai pana si-n somn?"

Poti sa vopsesti cioara-n alb,tot nu-i porumbel La fel cum nu va fi niciuna ce-am fost eu pentru el!

Plictisita de unii straight face suparata pe altii sad dezamagita de toti rolling eyes nimeni nu a stiut sa-mi zica niciodata 2 cuvinte cand aveam nevoie de ele , dar a stiut sa-mi strice pofta de viata in fiecare zi oh go on !

Dak iti va fi dor de mine Ehhh.Linisteste`te.O sa`ti treaca.Potzi privi in ochii mei Dar in sufletul meu.NiciOdata!

Sti , uneori sta timida si asculta muzica multa , piese ce uneori o fac incet sa planga.

Cine ma iubeshte e ok cine nu, ma pish pe ei ! winking

tOt` ce iubeam` ne leaga de trecut` tOt ce pretsuiam ` akma a trecut sad Chiar` daca ma doare ` trebuie sa `fiu tare Ca ` un scut` . si sa-i zic : [ trecutul` ramane `. Trecut` ! happy

tsi-am cucerit inimaa!;X mOri d mneee cand ma vezi:X cand te uitSi in ochii mei, mereu te pierzi !X] :X

Asa suntem noi fetele ! Ne tsinem partea ca surorile ! winking Spunem adevarul in gluma ! Shi voi credeti ca e minciuna ! laughing Si orice reclamatsie ! Crede`ma exista o expliktsie!batting eyelashes

♥`●★ Daka n-ai tupeuu, n-ai ce cauta la el ! ★●´♥

Macar imi zambeai,frate :O ma luai in bratze,imi aratai ca ma iubesti,si imi dadeai sperantse

O mie ca ea oh go on Nici una ca noi big grin Ea atrage privirile oh go on Noi furam inimile devil I

✿ Lupta pentru mne ` winking, pentru tne ` ;x, pentru tOti ` ;$ ●Nu te lega de greutati● ✿ Arata-ne ca poti ✿ ●Arata-ne ca tu poti schimba tot● ✿ Striga tare : Sunt roman, deci pot! ✿

Uite ce`ai pierdut`h pe zi ce trece,tot`h mai bine ne mergebatting eyelashes

"E atât de dulce când o strângi la piept! E asa frumoasă când thu` ii zâmbesti! Atât de fericită cand ii spui ca o iubesti day dreaming :-x!

Te voi purTa mereu in gand day dreaming iTsi mulTsumesc si penTru aTaT winking penTru puTsinele clipe frumoase penTru aminTirile ramase ;x ;*

✿Te Deranjez? ●Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa ●

.Numai;;] fara tine nu;;] pot sa;;] traiesc.Iti jur dragul meu;;] ca numai pe tine ;;] te iubesc:X

Cei pe care-i iubim mai mult sunt de obicei aceia care ne ranesc cel mai mult. worried !

Si ma iubeste si`l iubesc sa`nebunesc.Cand nu e langa mine n`am unde sa ma adapostesc love struck

• `.Sunt un copilsmug ; x,intr-o lume cu problemesmug . Jocul tău regulile mele!;; ) devil.``

Ai crezut ca ea e diferita de mne ? Poate a fost,pana te'a intalnit pe tne

• ~|~Sunt o mie de ganduri ce ma`ntorc la tine mereu fara tine e pustiu in sufletul meu|~

Te iubesc pentru ce esti,nu pentru ce ai . Te iubesc pentru sentimentul ce mi-l dai . O iubire prea sfanta si neconditionata ! Te simt atat de aproape langa mine

x ! [ [•` e0h` sunth o simpLa stea ;;] .printre steLe`. sunth 0` fatah ;;] . printre fete . dar ceea keh ma face de0sebitah e drag0stea tah . fara eah n`aSh straLuci asa ! ;x` ! ` •`] ] !` ;'x

[Te iubesc;x]Ca un copil nevinovat, caruia nu`i pasa de nimic"Cine ´apare dimineata ´cu fl0ri La ´ usa ? si spune smug> ´Iarta`ma ´papusa !

Am decis că cel mai bine-ar fi să îmi văd de treabă, să mă fac că nu-mi pasă. Ajung acasă: "Gata cu tot, s-a terminat! Asta vreau? Nu, doar îmi propun ce tre’ să fac" . oh go on

Sunt diferită de majoritatea. Poate din simplu’ fapt că mi-a plăcut si berea şi cartea !

Pentru că’i doar o puştoaică. Crezi că ea ştie ce vrea ? Ştie să’i mănânce pe tasu’ şi pe măsa de bani. Lasă să treacă câţiva ani, să vezi ce bună se face ea . O să spui ’ahh. Ce n’aş da să fie a mea !’ Atunci ea o să’şi bage pwla în dragostea ta ! love struck

Nu-i pentru prima oară, imaginaţia-mi zboară dincolo de culmile cunoscute de voi, departe de orice barieră pusă. În mintea mea nu e urmă de regulă impusă, decât de dorinţă distrusă şi făcută cenuşă !

Visează mai mult şi crede mai mult/ Şi soarele o să apară :-x !

Acum, totul o amintire era, De fapt eroul nostru din amintiri trăia. Şi o căuta neîncetat, debusolat şi luptând cu destinul. !

N-am uitat persoanele care m-au ajutat. Prietenii vin şi pleacă în voia lumii, dar asta nu înseamnă că nu-i am la suflet pe unii ! :X

O furtună îmi aminteşte de cât de frumoasă e vara, fotografiile îmi amintesc cât de frumos este să creşti, prietenii ca tine îmi amintesc cât de frumoasă este viaţa!
Am să fac rău, de dragul de a nu face bine, ştiind că dacă fac lucruri rele, o să mă simt bine love struck !

Şi visul meu nu are limite, nu. Zboară peste tot, gândeşte limpede!

Am auzit cum că ar fi un loc, undeva departe, ca`n poveşti şi basme, da` undeva peste munţi şi ape, plin de culoare şi soare şi cică problemele au rezolvare toate love struck !

Fi atent la greşeli, încearcă să le corectezi. Luptă pentru tine şi o să te ambiţionezi. Treci peste tot ce a fost un hop în viaţă. Vor urma şi altele, tu doar priveşte în faţă !

Păstrez două minţi într-una. Copilul din mine se ţine de şotii-ntr-una. Invincibili împreună, invizibil dar nu-i pierd urma. Pe el îl păstrez întotdeauna ♥ !

Vreau să fie primăvară în sufletul meu, că e toamnă da. Am un suflet gol plasat aproape de sol. Viaţa mea e frumoasă, dar am un moment nasol.

Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis love struck !

A trecut perioada grea, acum e o pasă nouă. Lumea-şi dă cu părerea des, dar nu ne mai pasă nouă !

Am crescut! Am lăsat în urmă` un trecut ! Şi scum, cu capu` sus, pot spune că am ajuns unde am vrut !

Viata este acolo unde te regasesti, momentul in care simti ca iti apartine clipa si ca in ea sta ascunsa o viata intreaga.

Tragem cu dinţii de ce ne aparţine, nu ne interesează de alţii – ce fac, unde, şi cu cine.

Să lupţi pentru visele tale într-o lume indiferentă, e o realizare din start. Eşecul e o fantasmă de care putem să nu ne mai temem. Şi ’strategia’ e cuvântul care va demonstra că limitele sunt impuse de propria noastră minte.

FrumutSesea mea e rara , la fel ca si caracteru thau` hai sa facem limonada !

Sunt mulţi care ţi-ar aduce luna de pe cer, doar pentru un pic din inimă , ce deja lui i-o oferi

El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om şi doar el imi poate simţi tristeţea la telefon !

Si un caine de rasa are instinct de javra!

Lumea e buna numa de dat din gura,cand te uitsi in oglinda vezi aceiasi figura,candva prea copilaroasa,acum prea matura `;x

fericita si atatlove struck, nu intreba de ce, ca te-njur

astha micã promite Cicã :`]Cã va fi cea Mmai bunã gagicã de pe strãzzI

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste !

Ce ar fi daca tu intr-o zi mi-ai spune adioo si m`ai parasii:-s

Intr-o oarecare masura e tare sa crezi,macar pentru o secunda,ca ai lumea la picioare. =p~

Suport orice pentru tine, hai zambeste pentru mine love struck !

Un inger cu facturi` te lasa fara un ban ;x Cu o precizie de ceas elvetian ;x

nu ti-a pasat oh go on.ai fi reactionat winking

``• Qm e cand vezi ca nu ma poti inlocui ? Si n`ai cum sa ma uiti ? batting eyelashes :X winking •``"

Shi erai langa mine si eram langa tine Eram intr-o poveste unde totu` era bine Tzi`e greu sa recunosti ca eu sunt lumea ta Nu poti sa ma uitzi niciodata, oricat ai incerca...

νяєαυ ѕα zαмвєѕc , ѕα тяαιєѕc ѕι ѕα gυѕт νιαтα αѕтα ℓαηgα тιηє. . .αι яєυѕιт ѕα мα ℓαѕι ƒαяα тяєcυт ιηтя`υη ρяєzєηт νιιтσя ∂є αямσηιє. . .νяєαυ ѕα zвυяαм ρяιηтяє ρяινιяι ƒαℓѕє,мιηcιυηι ѕι υяα ℓυмιι. . .ѕα ιηcнι∂єм σcнιι ѕι ѕα zвυяαм ѕα ηυ ηє ρєѕє ∂є cє ѕρυη υηiι!

.Nu`tzi prOmit nimiic. dar gandeste`te un piiic. Nu ma ai pe miiine. Nu mai ai nimiiic!;x

Nu`mi pasa , mi s`rupe d`tne . Am fOst o fraiera cand m`am uitat l`tne si marsh . Nu plang dup` tne, stiuu ca va veni unu mai bun ca tne

Mereu am castigat tot ce am vrut ;x! Acum tu ai pierdut tot ce prost ai fost ca m-ai pierdut ! Vrei sa te iert ? Niciodata ! Fa ceva pentru mine ; uita-ma si lasama dreacu odata ;x Paaa !

Toate adunate , Si acum realizeaza ; Tot ce e frumos , stii ca nu dureaza . Totul e in plus si mai pe inteles ; Gandul la tine e deja un del de stress happy.

Prin multe incercari am trecut .Prin ploaie prin soare,nu pot sa uit .Viata mea nu mai este la fel .Am oprit intr-o gara cu vise pierdute.

Inchide ochii ...tacii ! Atinge-ma si spune-mi ce iti doresti cu adevarat sa faci ! love struck
Nu poti zbura love struck fara ajutoru' cuiva ! love struck

Te minti singur cand zici ca nu te-ai gandit la ea love struck Stim toti ca nu e asa ! smug Se vede in privirea Ta ` hee hee

In viata ! ;x NorOcul e tOtul ! love struck

Daca ii asculti pe altii smug Nu poti sa te asculti pe tine winking

Daca vei privii mereu inapOi smug Nu vei vedea nici O data ce ai in fata

Stii ca tu imi dai incredere in mine ! love struck dar nu vrei sa recunosti straight face

Ti se pare greu , doar sa il privesti . Fara sa poti macar sa-i vorbesti ! sad

Prea multi isi dau cu parerea , aiurea ! oh go on

Nu uita ca de mult EU am fost paradisul . ! smug pentru tine winking

Sa sti ca tu ai ramas aici love struck in inima mea !

Nu poti sa te ascunzi de aberatii ! smug

Sa fii 2 persOane pare mult love struck Dar e fenOmenal ! love struck

Sa spui ca s-a terminat asa de repede , ti se pare asa greu ! love struck

Sa atingi culmea viselor inseamna mult ! love struck pentru unu' care nu stie sa viseze !

Amintirea`i inca vie oh go on , dar preferii` sa taci ! Sa suferii` , sa te prefacii`.

Nu uita , ai fost proasta ca ai inghitit tot ce ti-a promis oh go on cat rau ti-a facut sii` cate lucruri ti-a comis happy !

Esti in dormitor , itsi aprinzi o tigare drooling itsi pui un wisky smug incercand sa uitsi de dor oh go on Nu te gandeai ca primul o sa fie el. ca vrei sa uitsi tot trecand peste oh go on Inca te gandesti la vechea ta poveste ;x !

Visezi la o viatsa mai buna , visezi la un baiat mai bun. Numai visa oh go on , tit ce`a fost nu sa schimbat , asta`i soarta ta winking !

Maine itsi spun sigur ca va fi` o zi mai buna ;x ! Adutsi aminte de ce ti-am promis. Acum e tarziu , noapte buna :* !

Stergi totul asa , fara pic de resentimente :o ? Itsi bagi` ****`n tot sii` inca sperii` ca ai sa treci peste happy !

Itsi aduc aminte de clipele fierbintsi din dormitor drooling. cand imi spuneai " Iubita te ador ;x , mor de al tau dor batting eyelashes

DOlce,cumintSica si mereu zambitoare ! Asta-s eu iubire.nu ca orice lipitoare ! happy

Crezi ce vrei si cand te uiti in ochii ei happy pe mine ma vei vedea si de ea nu-tsi va pasa winking !

Ccred ca ar fi mai bine sa ma opresc.Nu e timpu sa iti spun acum ca Te IuBeSc.

| deeaxoxo a răspuns:

Love is worth fighting for, and the right person is worth waiting for.

Every day it gets harder and harder to fake that smile.

Friends are the ones that can see through the smile you put on.

| deeaxoxo a răspuns:

Sunt amestecate, nu sunt dintr`o categorie anume. Sper ca ti-au fost de folos :d

| Mimi_4489 a răspuns:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa
Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toat? atentia
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

Am nevoie de tine…….te vreau…offline.

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

sunt o doamna de pus in rama
nu ca orice panarama …

""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`! Cantecul s`a oprit. Ssshhtt! inchide`ti pliscul`!""

Sunt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy spun Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ….

ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau m-a facut mama cocheta si am fite de vedeta

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

FiTe,geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte!

m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe ale altora

[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?"

FyTzE CoLORaThE De CURvE InViDyAtHe

sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere

Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot

Grabeste`te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Intre noi era chimie,acum e matematica,imi faci numai probleme!

pentru mine un baiat, intotdeauna a insemnat,o adevarata jucarie, de care sa nu’mi para bine

priviri de gheata si te’a funzi, genunchii se imoaie te scufunzi, ochii mei albashtrii te’au vrajit ……

• :X! Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI din tURNu De LA oBAMA ba’h.HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat. DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

? ` Câ? d vi? e ` vo®ß? ` De ` Iußicare?` ß? by ` Spu? e`? e cå? å? i ` pe? i? e `:?

"?`S? mp? i?`=p~ så ste?`? pe m? så?» pe? t®u` ƒete? e ` `¢?®e? u ¢? så

?`T? iub? s¢`? d? nu`? i p? s? … Mi`? do? d? in?`? d? nu? in? s? z? …`T? do?`n p*l?`? d?¢i l? s? `?`¬

G®ew` så åjungi? å eå, ƒi®esc! Sun† mu?†e ca eå ` då nu †oå†e s†®å? ucesc `?`

?`Î? i vine s? râd,:] a? i? presia c? esti` †â? pi†`!`Ce? or†ii †? i ``†i-a? ƒ? cu†` ` s? nu dor? i linis†i†?:]]` :?

Stiu cå v? ei`, d? nu p? e? p?†i.`.Cu? v? ei †u,`:*? s? v? †?†i`:?

•Când? p? ives†i` ce? eg? e†i? ai? u?†`J~? Luc? u? i? e pe ca? e? e`ai avu†`:X `sau sanse? e pe ca? e? e`ai pie? du†`•

fite, gesturi si tupeu
ai vrea uh talentu` meu!

fetele bune ajung in rai iar fetele rele unde vor ele….

Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fata adevarata :*tongue

suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||

Taletul meu e unicat& si de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Sunt o fata rasfatata, de Totzy Baietzyy adorata,…Daca sty Cum

Sa ma iei, o sa-tzy dau ceva ce vrei

Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum.sunt reteaua tinereti.dar si fiica frumuseti.sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan’ la moarte.indrgita si stilata.ASTAI FATA ADEVARATA

Te las` sa faci ce vrei u …doar stii bine ca intr-o zi…ai sa te intorci tot la mïne.Sy cu lacrimi in oki o sa-ti spun "pleaca! mi-am dat seama ca nu erai pentru mine!":-

Sunt fitoasa cat se poate
Tupeista pan-la moarte
Ingrijita si stilata
Asta-i fata adevarata

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

SUnT Fitzoasa NUti ConvinE Nu Te uita LA mine. zxxx

Pe Strada estiO Doamna
Iar IN Pat O VagaBoanta

Fara romantism ca nu traim in telenovele Shy sa stii ca o sa vina si zile d`alea grele:*

Si poate crezi ca gresesc.e felu` mew de a fi.n.ai intseles tuh va intselege altu` a doua zi

Ai grija cum sa invarti vorba.Sunt una din fetele de care te-a zis mata sa te ferestii[eu nu sunt din zahar si dulceasha.sunt gen Angeli si Gheata].
Daca te gandesti tot la ea ti-a furat`o Ca tu prostuu` ai lasat`o :X

Da da e ea.Mul prea fina.Intre fete reginaaa.au ce miscari de felinaa.Se opreste te-amteste iti zambeste te priveste se lasha pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta

O vezi zi de zi este chiar ea Ai vrea sa o intrebi. Iubesti pe cineva

"". Iubeste`ma pana la epuizare`. Risca totul pentru` mine.te tine`?…""

""Felul ei de`a fi.atat de diferita…te-a facut s`o placi…era chiar deosebita!""

"Multe ati vrea dar….
N`aveti daru`sa intreceti originalu!:X"

"""""? A fost greu, Si Stii ca am dreptate!? Am tinut capul sus si am mers mai departe…? Nu ma intereseaza ce crezi despre mine…? inainte sa spui ceva…? Uita-te la tine!?""" """""

Hay zdreantso iesi in fata Da.i tu pofta d viata Arunca gesturi d tarfa din tine:X Suge.o km stii tu mai bine:X Te crezi mai buna ca mine Dar el se pisa p tine Shy ma alege p mine:*

fraiere te.am pacalit.nu p tine te.am iubit.ai grija d tarfa ta ca te doare inima cand te uiti la poza mea:*

Tuh sa taci cand vbesk eu.nu.mi place sa minti cand mint si eu.nu.mi place sa-mi spoi "PA" asta e replica meah….

~~~~~~~Esti frumoasha, esti desteapta….Il faci….Dar daca pui botu la vrajeala lui….Te dezbraci….~~~~~~

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta
mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are… are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Sunt fetita alintatha …de baieti apreciatha…si de zdrente invideata……doolce saw amara…cuminte saw vulgara…. sunt o fiinta rara si raman originala….Te uiti la mine? si nu-ti vine sa crezi? ca o pustoaica ca mine tea fcaut sa iubesti? stiu e greu cu mine…dar ce sa afc ca si eu te plac pe tine……….Ce daca sunt fitoasa…nu cad repede in plasa….asa imi place mie.sati fac in ciuda tie….am talent inbetitor sunt smekera pana mor….pop fenomenala deloc banala …. frumusete rara ciar fatala —originala si SENZUALA

Ochii caprui si`Parul lung` de mi-ajunge pin la fund`Fuste mini si rochitze`Sunt o fetita cu fite

Nu sunt rea, sunt smecherit? i? tiu s? m? fac iubit?, hai s? facem o încercare, s? vedem care pe care

Fundabatting eyelashes

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute