| euzictutaci a întrebat:

Va rog sa-mi dati cateva statusuri [nu conteaza de care, de dragoste de tristete, haioase orice. vreau de toate]

cine posteaza cele mai multe si sa fie super primeste fundita + voturi

scuze categoria dar e cea mai populata big grin

Răspuns Câştigător
| valutsy a răspuns:

Vrei sa te ascunzi dupa deget dar ochii te dau de gol. E greu sa ma pacalesti cand joci prost pe acelasi rol

N-am sa rup in 2 pozele in kre ne imbratisam fiindca mi-e dor de baiatu’ pe care mai de mult il iubeam

Mintea mea nu poate sa te uite. Ochii tai ii vad inainte sa ma culc, nici eu nu stiu ce mi-ai facut :-P

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat dar nu te pot uita asa usor

Si poate nu e prea tarziu pentru noi, ar fi frumos sa fim ca la'nceput, dar nu pe'un drum alunecos

Te sarut, iti spun cat insemni pentru mine, tu zambesti, ma privesti, nu vrei sa se termine

Tot ce a fost,a fost urat. Vreau s-o iau de la-nceput. A durut,dar acum a trecut.

Sper sa te-ntorci asa cum o faceai mereu. Imi este greu dar n-am tupeu sa o arat, asa sunt eu

Ma mint ca este bine, ma mint ca inca tine.Ma-ntreb de ce ma mint? Ma mint ca nu-mi e dor de tine

Un ideal ireal, eram nimic pan-acum ceva vreme. Cu tine tot ce-i ireal am uitat ce vrea sa-nsemne

Am vise 1000, dar nu stiu cat iti pasa tie

Ai plecat sa-ti vezi de ale tale, Da. Dar ai luat si aripile mele

Ma uit spre cer si parca plange. Si plang si eu, dar cu lacrimi de sange Totul in jurul meu e gol si trist.sa zambesc de fiecare data insist.

Am incetat sa sper ca te vei intoarce. Amintirile imi inteapa inima ca niste ace

Si sufletul ma-ntreaba neincetat de ce-ai plecat? Da' chiar. De ce-ai plecat?

Ti-am spus ca numai langa tine pot trai si tu mi-ai luat orice vis de-a mai iubi.

Vreau sa traiesc sa zambesc si sa gust viata asta langa tine.Ai reusit sa ma lasi fara trecut intr-un prezent viitor de armonie

Vreau sa zburam printre priviri false minciuni si ura lumii. Sa inchidem ochii si sa zburam sa nu ne pese de ce spun unii

E o poveste fara nume si fara autor scrisa cu parfum d aripi albe care se zbat in zbor

Eu si tu: suntem perfecti intr-un cadru imperfect

Poate ar fi mai bine sa incerc sa te uit, dar inima nu vrea, ii lipsesti tot mai mult

Dac-ar fi ceva pe lume pentru care as muri nu as sta deloc pe ganduri stiu ca ochii tai ar fi. Ochii tai ii confund mereu cu marea, ma inec in ei. ei imi spun ce vrei

Mor de dor si ma doare de mor, dupa o masca de fier

Ai fost un vis adus la realitate si stiam ca orice e frumos nu tine o eternitate

Tu ai plecat, tu m-ai lasat si zici ca eu am gresit. Tu m-ai mintit, m-ai inselat si zici ca nu te-am iubit

Nu-mi pasa ce spun altii nicidecum, sa fiu fericita asta imi doresc acum

Insa ce nu pot uita este amintirea ta, o pastreaza inima intr-un colt de suflet

Am facut tot ce-am stiut sa fac numai sa te uit, dar nu stiam ca-mi va fi dor atat de mult

Spun mereu ca nu mai simt nimic cand ma-ntreaba cineva. Dar daca nu mai simt nimic de ce e inca-n mintea mea?

Cand e liniste aud vocea ta, cand sunt singura simt atingerea ta. Cand inchid ochii mei, vad ochii tai. Nu mai pot rezista!

Gesturi si vise. atingeri interzise. zi de zi ma cert cu mine. nu pot renunta la tine. Vocea dezminte, dar inima nu minte. zi de zi ma cert cu mine. nu pot renunta la tine.

Te-am pierdut. acum zambesc, dar continui sa te iubesc

M-ai lasat in ploaie sa zac departe de tine. Te-ai intrebat vreodata cine te iubea mai mult ca mine?

Multi imi ziceau sa te las, dar am continuat sa sper c-o sa primesc aripi vreodata si-o sa ma-nalt din nou la cer

Ai plecat de langa mine, ai separat doua destine. Inima bate pentru tine, te rog. intoarce-te la mine

Dak ma vrea ma va cauta si poate va realiza ce-a pierdut si va regreta. Am pus suflet, el s-a jucat cu mintea mea si-a reusit sa m-aduca exact unde vroia.

Asta e... ce-i frumos nu dureaza mult Am trecut peste tine ca sfarsitu-i un nou inceput.

Am avut clipe cand nu vroiam sa se termine, acum stau si ma gandesc ce n-a mers bine. Aveam 1000 de vise, 1000 de viitoare planuri scrise.

Ma intreb mereu de ce m-ai parasit? Oare chiar nu ti-am aratat cat te-am iubit?!

Incerc sa ascund calvarul ce-l numesc depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie.

Erau zile-n care totul mergea bine. Sincer nu am vrut sa se termine. Acum chiar daca-mi este greu te port in gand, te port in gand mereu.

Eu am crezut in tine, tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine, dar sa-mi arati n-ai stiut. M-ai ranit de-atatea ori parca nici nu existam, poate nu-mi pasa daca nu te iubeam.

Tu esti indiferent, se pare ca ai uitat toate clipele frumoase care ne-au legat. Ai ales sa fi cu altele, eu te-am ales pe tine. Te iubesc asa cum esti, desi nu esti cu mine.

E greu sa iubesti si sa nu fi iubit. S-arunci in trecut tot ce ai simit

Nu privi in spate, lasa-n urma tot ce-a fost. Tu incercai sa te ridici, el te tragea in jos

Ai fost odata aerul pe care-l respiram, acuma ma sufoc. Nu mai vreau sa am de-a face cu tine niciodata, refuz sa fiu proasta de altadata.

S-a terminat! In sfarsit traiesc. Fericita ca nu te mai iubesc :p

Nu vreau sa mai stiu cine esti, nu vreau sa mai stiu cum zambesti, nu vreau sa te vad in fata mea. Dispari din calea mea, din viata mea x(

"Buna’’ ar trebui sa spun "Buna", dar nu, nu meriti nici macar atat... Ai distrus un peisaj plin de culoare, l-ai innegrit si doare, acum e fara soare.

Inca stau si-mi doresc sa uit tot ce-a fost, caci fara rost am stat si te-am asteptat si la final am dat uitarii totul atunci cand ai plecat

• Unul ptr tine:,,eu sunt trista ca tu nu ma mai iubesti,eu sunt trista ca tu langa mine nu mai iesti,eu sunt trista pentru ca la mine nu te mai gandesti,eu sunt trista pentru ca tu inca ma ranesti''

Ma intreb de ce desinul a decis sa ne intalnim
Si apoi ne'a ucis fiecare vis
Facandu'ne sa suferim

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Poate incerc prea mult sa m-amagesc… ca te pot uita, dar si-acuma simt pe buze… uneori… sarutarea ta!

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit

Ce mult te-ai schimbat, dar nu in bine. eu nu te-am lasat. dar tu pe mine ? m-ai lasat cand mi-a fost greu. chiar de imi spuneai mereu. ''nu te las sufletu' meu !''!

Vreau sa ne simtim cat se poate de bine, vreau sa plec dimineata ,cu gandu` la tine !"

Nu te mai gandi la MINE si la tot ce A FOST gandeste`te la AIA si ce PROST ai fost :*

Ce a fost a fost, nu mai are rost!

Daka cineva iti spune ''TE IUBESC'',sa-i spui ca minte,fiindca dragostea nu se spune,ci se simte :*

Iti dau mesaje, nu le citesti
Cand ne intalnim tu ma ocolesti
Acum stiu de ce, ca nu ma iubesti.

Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

1. De rupi o coarda de vioara ea geme lung si tremurand, O alta coarda ii ia locul si-auzi vioara iar cantand, Dar daca tu din intanplare in coarda inimii lovesti, Ea sufera o viata intreaga si nu mai poti sa-o -nlocuiesti" …
Cea mai stranie forma de a indeparta pe cineva este a sta langa el si a sti ca nu-l vei putea avea niciodata

Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…

Cu lacrimile frante…Cu sufletul pierdut…Privirea-n pamant…Un singur cuvant…

Vezi tu...nu pot sa te uit, fiindca te iubesc prea mult, insa tie ti-e usor, iar mie imi vine sa mor...

Vorbe dulci si vise amagitoare
Pline de sens dar fara de culoare,
Sperante si rugaciuni desarte
Spulberate de un vant departe!

nu-mi doream sa simt iubirea .acum o am in gand.in final ramane amintirea.risipita-n vant.

Tie dor de mine? ma cauti? iti pare rau? ma iubesti? nu iti e bine fara mine? Imi pare rau dar nu mai e loc pentru tine!

Mai bine acum decat atunci cand v-a fi prea tarzit:pTot te iub dar Imi trece Nu-ti pasa nu Lasa ca intr-o zi iti va pasa Degeaba vei plange mai mult decat am plans eu CACI va fi prea tarziu b-)

Daca nu esti tu ti-am spus mereu, va fi ALTUL Inainte sa fii tu, ghici ce? a fost ALTUL O sa ma vezi cu ALTUL Umbland dupa ALTUL Mereu dupa un ALTUL tot vine un ALTUL

Dnd...culeg flori de tristete

Orice greseala o plateste lacrima.As vrea sa pot uita cata incredere am putut avea. Cat de mult raneste dragostea.

partea proasta e ca am investit prea mult in sentimente...iar acum stau si ma uit cum putrezesc si raman regrete

Care din noi (care din noi) oare a uitat Care din noi a inchis ochii si-a plecat Care din noi a gresit de la inceput ( chiar de la inceput ) A fost demult.demult. !

E greu cand iti repetzi : "chapu` sus tre sa zambesti"

Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, :X

Un toast pentru noi,pentru cei care ne.au avut,pentru Bulangii care ne.au pierdut si pentru Norocoşii ce urmează să ne aibă!;

~Fiecare cu ce poate . Spre deosebire de tine eu pot de toate .

~Inca te uiti la poze de mult facute si realizezi ca-s doar amintiri pierdute.

~O vrei cum este ea. Esti norocos ca e a ta.

~Pentru mine exista doua categorii : prima {prietenii} pe care ii iubesc mult si a doua categorie care se inmulteste pe zi ce trece {gunoaie}.

#A avut sansa Lui de a fi cu ea. E prea tarziu acum sa ii mai spuna "zana mea"

#M.ai ranit. Nu.i nimic Am cazut. Ma ridic

__"Au fost zile in care fara tine nu puteam sa stau. Dupa cateva luni ai fost doar un motiv in plus sa beau. Zilele trec, la fel si visele Si intre noi raman doar amintirile` "

Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ !

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Degeaba-ti ceri iertare-acum poate eu mi-am ales alt drum
Ti-ai dat seama prea tarziu sa intelegi ce simt…

Aud soapte strigate in obscuritate
Vad lumini colorate, simt forte parfumate
Navighez pe un rau ce curge departe
Ce izvoreste din viata se varsa`n inumanitate.
Poate eu si tu, poate da sau nu,
Poate vei afla raspunsul care`l vrei acum
Pot fi eu si ea, poate nu sau da,
Poate stii ceva, poate e mai bine asa.

Gata sa tras cortina, nu te mai pot ierta nici daca-ti recunosti vina

6 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

01. DND-sortez nisip!
02. Te iubesc in stil Gabana, ca esti dulce ca bomboana. Te iubesc in stil Armani, sa ne moara toti dusmani. Te iubesc in stil Versace, chiar si-atunci cand n-am ce face!
03. Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.
04. Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
05. Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
06. Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
07. Stiti care e partea cea mai nasoala? Mama prostilor e mereu gravida
08. Ce bine arati. ai fost bolnava?
09. My name is Bond... Vaga Bond
10. Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

| viatadecacatt a răspuns:

M``ai iubit cu`adevarat sau te`ai jucat
mi-ai promis c`o sa ma tii si m`ai lasat sa cad

Te-am iubit, dar tu.ai plecat si mi-ai luat sufletul.

Si pun pariu ca ti-ai dorit candva... ceva ce n-ai putut avea...si te intrebai cum oare doar altii pot sa zboare. s-ajunga ei la steauaaaa ta!

Daca esti desteapta, lumea e a ta. Nu lasa pe nimeni sa-ti atinga inima

Gaseste-mi loc in inima ta.

Nu e nimic, Sunt obisnuita, Pic sa ma ridic, o iau d la capat cand prezentul nu`mi ofera nimic.

EU si TU intr'un cadru imperfect... Ametzitor, copleshitor ma strangi la piept
Nu o lasa sa plece, stii ca e singura care te intelege!sad

Astăzi eu îţi mulţumesc, ai tot ce îmi doresc, imi faci frumoase zilele, nopţile! Astăzi ai iubirea mea, nu te voi lăsa, tu mi-ai promis cândva că vom fi mereu aşa! :X

Citeste, retine, baga bine in cap... si nu uita nici intr-un veac... Eu sunt fetita ce ti-a pus capac

o fata, nu o lasa ca tine la tine, Te iubeste si tot ce face, face pentru tine!

Certurile stii, faze, prostii. Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici ...Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc.tot ce conteaza e ca TE IUBESC!

Ai nevoie de`unu hotarat sa te iubeasca. N`ai nevoie de vreun prost sa te dezamageasca!

Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti.

Sa faci diferenta intre mine si ele. Toate te vor, dar nu te vor iubi ca mine.

Love is like the wind you can`t see it but you can feel it

Tot ce se intampla sa ramana intre noi.Si peste toate sa trecem amandoi...Sa-mi fi aproape in noptile cand n'am somn, sa imi spui ce vreau s'aud si sa adorm.

Intr`o lume intreaga esti doar o fiinta, dar pentru mine esti orice dorinta. love struck"
Ma trezesc si realizez ca esti ce`mi doresc, doar langa tine pot obstacole sa depasesc, visele toate sa le indeplinesc. Te iubesc! love struck

| IngerasDeCiocolata a răspuns:

Buna happy Uite cateva sts :
a) de dragoste :
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

Hai sa ne inpartim lumea . luna mie, stelele tie.oceanul mie. Pamantul tie dar mai bine totul tie si tu mie.

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi,iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeauna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca numai in vise. Iar pe mormantul meu, din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul \"FERICIRE\" caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca te iubesc chiar daca nu mai sunt.

Te iubesc. am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte Te iubesc am scris pe plaja. dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv. ESTE SCRIS TE IUBESC IN iNIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

b)ptr DND :
Nu te deranja . sa ma deranjezi .

dnd.bunika la pc.nu da buzz ca se sperie

foaie verde puishor, tu dai BUZZ, eu dau ignor!

DnD.f*t musthe.bazai? smug

c)sts triste:
incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii.fumez clipe ca si km as fuma sentimente,beau vise ca si km as bea sperante.u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.tie iti datorez clipele desarte in kre am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti.dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta.datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment.m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea.acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni crying

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!"

Sa nu ma intrebi iubitul meu,

In lipsa ta daca mi-e greu,

Sa nu ma-ntrebi daca iubesc,

Sa nu ma-ntrebi daca traiesc,

Sa nu ma-ntrebi daca mi-e dor,

Sa nu ma-ntrebi de vreau sa mor,

Sa nu ma-ntrebi daca mai pling,

Sa nu ma-ntrebi ce am in gand,

Sa nu ma-ntrebi ce-i frumusetea,

Si suferinta si tristetea;

Sa nu ma-ntrebi ce-i fericirea,

Nici daca am cunoscut iubirea,

Sa nu ma-ntrebi daca zambesc,

In jur de pot sa mai privesc,

Sa nu ma-ntrebi daca ma doare,

Nici daca vad pe cer ca-i soare,

Fara sa-ntrebi am sa-ti raspund,

Frumosul meu cu suflet bland,

La orce-ai vrut sau vrei sa sti,

Raspunsuri,inger vei primi,

In lipsa ta mi-e greu iubire,

Iubesc,traiesc an amintire,

De chipul tau ami este dor,

Eu fara tine vreau sa.mor,

In noapte lacrima-mi ascund,

De dragul tau iubire pling,

Cu tine-n gand adorm cu greu,

In vis apari mereu mereu,

Cei frumusetea?chipul tau,

Cei suferinta?dorul meu,

Cei tristetea?viata mea,

De-ar fi s-o pierd nu mi-ar pasa,

Ca am putut sa te cunosc,

Sa te ating suflet frumos,

Si am putut sa-ti simt iubirea,

Si am aflat ce-i fericirea,

Daca zimbesc o fac prin lacrimi,

Daca privesc nu-s ochii mei,

Ca nu mai am lumina inger,

De cand te-ai departat de ei,

Nu stiu,nu vad daca e soare,

Nimic acum nu are rost,

Secunda fara tine doare,

A fost frumos,frumos a fost!

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca .tot ce poti face este sa fi o persoana iubita , restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie ... altora s`ar putea sa nu le pese.
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata ci PE CINE ai
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altzii mai bine sa faca . ci cu ceea ce poti sa faci tu
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor . ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a rezolva
Am invatat ca oricum ai taia . orice lucru are 2 fetze
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde . s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi .
Am invatat ca poti continua inca mult timp .dupa ce ai spus ca NU MAI POTZI
Am invatat ca eroii sunt cei care fac ce trebuie , cand trebuie , indiferent de consecintze
Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa fiu suparat , dar nu am dreptul sa fiu si rau
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distantza ... iar asta e valabil si pentru iubirea adevarata
Am invatat ca , daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu . nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletu
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten .oricum te va rani din cand in cand . iar tu trebuie sa`l iertzi pentru asta
Am invatat ca nu este totdeauna de ajuns sa fi iertat de altzii
cateodata trebuie sa invetzi sa te iertzi pe tine insutzi
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi , lumea nu se va opri pentru durerea ta
Am invatat ca oamenii la care tzii cel mai mult , iti sunt luatzi prea repede
Am invatat sa iubesc , ca sa pot fi iubit
Am invatat cca o persoana care este dragutza cu tine , dar se poarta urat cu chelnerul , NU este o persoana dragutza(foarte important .fi foarte atent la asta . nu exista exceptzii)
Am invatat ca cel mai bine e sa fi om , nu sa te gandesti mereu cum sa profiti de unul sau de altul
Am invatat ca daca vrei sa ai ceva trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uitzi , sa ceri aprobarea celor din jur
Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima
Am invatat ca increderea se castiga
Am invatat sa accept
Am invatat sa traiesc
Am invatat ca daca`i ajutzi pe altzii din tot sufletul , primesti inzecit inapoi

Cel mai trist este sa te indragostesti d baiatul p care il iubeste cea mai buna prietena a ta , stiind ca n-ai nicio sansa, dar asta-i dragostea nu te poti abtine, e dureros sa stii ca nu -l poti avea... Doare, trece... Trece oare? Doare si nu trece.

parca noi fetele suntem facute sa suferim...sa fie blestemat baiatul kre a facut o fata sa planga.pentru toate fetele ma numesc andreea si il urasc pe fostul meu prieten

d)sts [mesaje] funny :
Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!
si acum, citeste de jos in sus . scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti... merita citit

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci mishto de mine
Fac un loc si pentru tine

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna)

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

Sper ca te.am ajutat happy Funditza macar pls :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspuns cautzi

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html