| sweetheartlittlekid a întrebat:

astazi am trimis-o pe mama la farmacie sa imi cumpere ulei de ricin pentru par, doar ca nu am mai folosit niciodata.Pe cutie scrie ulei de ricin pentru uz intern,si am vazut ca se mentioneaza si denumirea de"laxativ"laughing. Faptul ca pe cutie scrie pentru uz intern si laxativ inseamna ca nu imi pot da cu el pe par? are o culoare galbena sper alb...iar sticluta nu este foarte mare, poate ca difera fata de cel pentru par.Cine ma poate lamuri primeste fundabig grin
Urgent!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! uite un link ce iti e de folos
http://www.sfatulmedicului.ro/......ricin_9160
O zi frumoasa sa ai!
PS! foloseste-l cu incredere, si il poti inlocui cu succes cu ulei de masline

1 răspuns:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Pai totusi daca scrie laxativ eu zic sa nu folosesti.Cine stie ce se poate intampla cu parul tau Doamne fereste!happy. Fundita?