| qAndu a întrebat:

ati mai intalnit o asemenea ciuda?laughing, ai un cel mai bun prieten in care toate fetele il plac si pe tine nu prea multe. Cum fac sa ma placa si pe mine ca si pe el?

Răspuns Câştigător
| DyDyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Bah,aici ai nevoie mai mult de sfatu'unei fete.nu trebuie sa faci tot ce fake si ala.invatza de la el, da'nu-l copia

6 răspunsuri:
| a răspuns:

Cere-i sfatul prietenului tau si poate te ajuta sa te placa si pe tine fetele!
Bafta!

| Adixuuu a răspuns:

Da incearca sa inveti de la el, daca nu merge "c'est la vie"

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Păi, fă ce face prietenul tău.

| Cristiann25 a răspuns:

Trebuie sa ai acel ceva! El probabil e ceva mai priceput.Succes!

| NuMaSuporti a răspuns:

Dai in cap da-l reaquuu'. Dai in cap si arata-le fetelor cine e masculul alpha! Sa vezi dupa o sa traga la tine mai rau ca molia la flacara.

| Strempel_Christian_1997 a răspuns:

Deci fa ce face si el si urmarestel