| BlancaFantasma a întrebat:

Eu il plac de un an si ceva, el nici nu se uita la mine, ii place de alta care are prieten si nu s`ar uita niciodata la el! OK, cum il uit daca suntem colegi de banca?! cum sa nu imi mai fie "ciuda" cand vad ca nu se uita la mine deloc?sad

9 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Doar timpul poate rezolva...

| elNino212 a răspuns:

Ce vreau sa te intreb, tu i`ai spus vreodata ce simti pentru el? gandeste-te ca poate daca ar sti si-ar da seama incotro sa se indrepte, dar tu cum nu i`ai spus el te vede ca pe o simpla colega. Incearca sa ii spui si poate vei fi surprinsa de rezultat.

Succes!

| BlancaFantasma explică (pentru elNino212):

ElNino212 sorry am uitat sa zic.i`a zis sora lui asta vara ca il plac si nu a facut nimic. oricum sigur ii place de alta il vad cum se uita mereu dupa ea...

| elNino212 a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Daca ii vei zice tu vei observa alt rezultat. Chestiile de genu "Du-te si zi ca il plac" nu mai sunt okay. In ziua de azi trebuie sa mergi dupa ceea ce vrei, crede-ma. Si eu am fost in situatia ta. Dar ea era cu un prieten bun, iar cand s`au despartit am mers si i-am spus ce simt. Si uite ca avem 3 luni de zile si ne merge perfect big grin

| BlancaFantasma explică (pentru elNino212):

Pai tu esti baiatbig grin ma rog eu sunt aproape sigura ca ii place de o alta colega care nu s`ar uita la el niciodata, si totusi mereu se baga cu el in seama(doar ca colegi) si ii atrage atentia.eu as vrea sa-l uit dar nu stiu cum.

| elNino212 a răspuns (pentru BlancaFantasma):

In principiu nu conteaza daca esti fata sau baiat, trebuie sa mergi dupa ceea ce iti doresti, altfel nu vei obtine nimic niciodata. Daca vrei sa il uiti impuneti si uital, daca vrei sa fi cu el impuneti si fa tot ce e posibil sa il castigi! Succes!

| sLowSpawN a răspuns:

Si mai ziceti ca baieti sunt rusinosihappy.
Spune-i ca-i placi si "punct".

| RenyHell3 a răspuns:

Incearca sa-ii atragi atentia cu ceva ce ii place.Asta merge mereu.Si fi de acord cu el la ori ce prostie ar zice. Sper ca o sa mearga bafta.:]

| MariaaCristinaa a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa gasesti pe altcineva care sa iti ocupe mintea.sa te faca sa nu te mai gandesti la elhappy