| Youknowimright a întrebat:

happy Ati schimba un telefon Nokia Asha 200 pe un LG gt405?

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Nu sunt cine stie ce diferente intre ele... cel mai important e designul, unii prefera tastatura fizica, altii vor touchscreen (nu unul grozav insa, e rezistiv).
Nokia poate duce card pana la 32 GB, LG doar pana la 8, are GPRS si EDGE clasa 12, pe langa LG care are clasa 10, are Bluetooth v2.1, LG are v2.0, niciunul n-are Wi-Fi.
Nokia are memoria interna mai mica (irelevant), dar si camera (2 MP, spre deosebire de 5, cum are LG), dar are bateria (mult, as zice) mai buna + suport Java, daca mai vrei si sa te joci.
Per total, nu as schimba Nokia cu LG, dar niciunul din telefoane nu e grozav.