| CottonCandy a întrebat:

Buna TPU.:*:*
Ati trait vreodata o poveste de dragoste ca in telenovele? Adica, exista asa ceva?laughing
Cu bune, cu rele, ati trait. o. V.ati trezit vreodata cu zambetul pe buze si fericite/fericiti ca aveti langa voi persoana iubita, sau ceva de genu? Vi s. a intamplat sa va urati cu un baiat/o fata, iar in timp sa ajungeti sa va iubiti?love struck
Astept raspunsurile voastre.love struckxx

2 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Daca m-as uita la telenovele cred ca as putea sa fac o comparatie dar daca nu ma uit... nu am de unde sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar am putea trai impreuna o poveste de dragoste ca in telenovele. Ce zci?