| mee_4833 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa urati si sa iubiti o persoana in acelasi timp? Ee, exact asta simt eu straight face.

8 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

DA si este chiar nasol, o data dai sa uiti, sa fiti impreuna, si dupa aia... si tot asa, stiu cum este senzatia.

| Deny1333 a răspuns:

Dap. in acelasi timp. e foarte ciudat si uneori frustrant.
dar, e ca si cum ai tine la 2 persoane. tipul de care imi place mie e uneori atat de dragut fara sa vrea si se comporta frumos. astea-s momentele cand il plac cel mai mult.
in schimb, apoi devine nesimtit si face niste glume. rolling eyes atunci e ca si cum l-as uri.
dar. e acel concept de "urasc ca te iubesc". si sincer, chiar si cand il "urasti", nu-i asa ca iubirea continua si atunci? happy

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Pana acum mi. e nu mi s-a intamplat asta. Daca o iubesti cu adevarat nu ai cum sa o urasti pe aceea persoana.Eu asa cred... uite un exemplu.eu acum 2 zile ma. m despartit de fosta prietena.ma facut mult sa sufar dupa ea, plang in fiecare zi dupa ea, asta seara am vorbit cu ea la tel si am plans si la tel, am incercat sa o fac sa se razgandeasca si sa ne impacam, dar nu mai vrea ea deloc, m-a facut sa sufar mult dupa ea dar totusi nu o urasc pentru ca o iubesc cu adevarat cryingcryingcrying

| paynehunter a răspuns:

Da mi s-a intamplat. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| maya_1225 a răspuns:

Da mi s-a intamplat, am stat cu un baiat 2 ani jum aproape il iubeam foarte mult dar mi-am dat seama ca ma mintea des si ma insela la fel de des si am inceput si eu sa nu il mai respect si sa il insel, il iubeam dar in acelasi timp il si uram, nu puteam sa fiu fericita pe deplin fara el dar l-as fi inselat de cate ori aveam ocazia(bine ca nu sa ma culc cu altcineva). dar la un momendat s-a dus totul... ura a invinssad

| Georgyk_9316 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie. aveam o relatie de 1 an si jumatate cu un baiat.era fff gelos si devenise violent. iar eu incepusem sa-l urasc pentru ceea ce-mi fc dar totodata il si iubeam si nu puteam sa stau fara el.este ceva firesc sa se intample asa ceva. dar va trece

| alinac a răspuns:

Da. mie de ex. cu actualul cu care sunt si ma voi marita.la inceput l-am urat atat de tare pentru ceea ce-mi facuse. dar viata iti ofera surprize. el ma iubea eu il uram cam asa era. el imi vroia binele eu ii doream ce era mai rau.si de aici s-a nascut o mare iubire si acum... e greu daca plecam unu d elang aaltu