| anddclaus a întrebat:

Ati vazut ca pe hi5 se scrie numele cu diferite forme ale literelor, semne, puncte... s. a
intreberea e cum fac si eu sa scriu asa?

funda!happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_8672 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html aici gasesti... funda;;)

3 răspunsuri:
| TrupFaraSuflet a răspuns:

Ai in computer un program numit character map...te bagi pe ala si iti alegi modul in care vrei sa scrii. dupa ce ai terminat, ai un buton copy.dai pe el, dupa care dai paste unde vrei sa iti apara

| soldat a răspuns:

E usor!

| DrAcUlInPeRsOaNa a răspuns:

Da click aici http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html mie mi-a fost de folos