| Delyaaa a întrebat:

Nu stiti site-uri cu semne de astea >.:' etc. care sa formeze diferite forme mai folosesc unii la facebook.

Răspuns Câştigător
| AdryAnda a răspuns:

Ce zici de astea: ░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄ ░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█ ░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░█ █░▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░█ █░▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒█ █░░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█ █░░░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█ ░█░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█ ░░█░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█ ░░░█░░░▀▀▄░█░░░█░█ █ █ █░█ ░░░░▀▄░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█ ░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░█ ░░░░░░░░█▀▀▄▄░▒▒▒▒▒

(̲̅ζ(̲̅o̲̅)(̲̅ζ

░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░█░░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░█░░░░█░░░░░░░░░░░░░ ██████▄▄█░░░░░██████▄░░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░BIG░░LIKE░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░██░░░░░░ █████▀░░░░▀▀████████░░░

▒▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▒▒▒▒▒
▒▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▓▓▒▒▓▓▒▒▒▒▒
▒▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▒▒

˛ °_██_*。*/ \.˛*.˛.* 。*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°(. •. ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬.
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯`¬´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯

。 ° • 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛
。° 。 ° 。˚ ˛ • ˚ ˚ ˛
★Crăciun★ 。 • ˚ ˚ ˛
。 Fericit! 。 。°
_Π__ 。 ˚ ˚ ˛ ˚ ˛
/_____/ \。˚ ˚ ˛ ˚
l田田田 |門| ˚ ˛ ˚ ˛ •

straight face]

░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░█░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░█░░░█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░█░░░░█░░░░░░░░░░░░░ ██████▄▄█░░░░░██████▄░░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░ ▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░██░░░░░░ █████▀░░░░▀▀████████░░░░░░

☺ ─────▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
───▄▄██▌█ Acest camion duce școala!█
▄▄▄▌▐██▌█Cât de departe s-o ducă? big grin
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀▀▀

______________________▄▄▄▄▄
__________________________▄████░██ _________________________▐░░░░░░░█ ________________________▐░░░░░░░░▐ ________________________▐░███▀███▐ _________________________▐░▀▀░░▀▀▐ __________________________▐░░■▀■░░▌ __________________▄▀▀▀▀▄▌█▄░░░▄█▀▀▀▀▀▀▄ _________________▐____▐█▄▄███████▄▄█_____▐ _________________▐_____▀▀__░░░░░░░███_____▐ ________________▐_________░▀▀▄░░░░__█______▐ _______________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐ ________________▐______░░░░_██_____________▐ _________________▀▀█___███████__▄________▐ ____________________▐___███████████▀▀▄▄█ ____________________▐___███████████___▌ ____________________▐___███████████___▐ ___________________▐____██████████▌____▐ _________________▄▀___▄▐██████████_____▐ _______________▄▀______▐█████████▌______▐ ______________█▄▄______▐██████████_______█ _____________▄███████████▐███▐██________▐ __________▄█████████████████████________▐ ________▄███████████████████████________▐ _______▄████████████████████████________█ _______█████████████████████████______▄▀ _______███████▀▀▀▀▀▀______▀▀██████▄▄███▄ _______███████_________________▀███████████ _______███████___________________▀██████████ _______███████_____________________▀█████████ ________██████_______________________▀████████ ________██████_________________________▀███████ ________▐████▌__________________________▀███████

░░░░░░▄▀░░░░░░░░░░▄▀▀▄▀▄░░░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░░░▄▀░░██▄▀▄░░░░
░░░▄▀░░▄▀▀▀▄░░░░█░░░▀▀░█▀▄░░░
░░░█░░█▄░░░░█░░░▀▄░░░░░▐░█░░░
░░▐▌░░█▀░░░▄▀░░░░░▀▄▄▄▄▀░░█░░
░░▐▌░░█░░░▄▀░░░░░░░░░░░░░░█░░
░░▐▌░░░▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░▐▌░
░░▐▌░░░░░░░░░░░░░░░▄░░░░░░▐▌░
░░▐▌░░░░░░░░░▄░░░░░█░░░░░░▐▌░
░░░█░░░░░░░░░▀█▄░░▄█░░░░░░▐▌░
░░░▐▌░░░░░░░░░░▀▀▀▀░░░░░░░▐▌░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░
░░░░▐▌▀▄░░░░░░░░░░░░░░░░░▐▌░░
░░░░░█░░▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀░░░
...(\_/)
...( '_')
.../""""""""""""\======¦ ¦¦¦¦D
/"""""""""""""""""""\
\_@_@_@_@_@_

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

◕‿◕

░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄ ░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█ ░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░█ █░▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░█ █░▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒█ █░░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█ █░░░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█ ░█░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█ ░░█░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█ ░░░█░░░▀▀▄░█░░░█░███████░█ ░░░░▀▄░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█ ░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░█ ░░░░░░░░█▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░█ ░░░░░░░░█░░░░▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

╱╱┃┃╱╱╱┳╱┓┳╭┫┳┓╱
▉━╯┗━╮╱┃╱┃┣┻╮┣╱╱
▉┈┈┈┈┃╱┻┛┛┻╱┻┻┛╱
▉╮┈┈┈┃╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╰━━━╯╱╱╱╱╱╱╱

║████║░░║████║████╠═══╦═════╗ ╚╗██╔╝░░╚╗██╔╩╗██╠╝███║█████║
░║██║░░░░║██║╔╝██║███╔╣██══╦╝ ░║██║╔══╗║██║║██████═╣║████║ ╔╝██╚╝██╠╝██╚╬═██║███╚╣██══╩╗
║███████║████║████║███║█████

♫╔♥╗░░░░░░░╔♥╗░░╔♥╗░░░✮♥✮░╔♥════╗♪ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║░░✮♥✮░░║♥╔═══╝♫ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║░✮♥✮░░░║♥║░░░░♩ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║✮♥✮░░░░║♥╚══╗░♬ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥✮♥✮░░░░░║♥╔══╝░♭ ♫║♥║░░░░░░░║♥║░░║♥║✮♥✮░░░░║♥║░░░░♮ ♫║♥╚════╗░░║♥║░░║♥║░✮♥✮░░░║♥╚═══╗♪ ♫╚♥═════╝░░╚♥╝░░╚♥╝░░✮♥✮░░╚♥════╝♫

pune-le intr-un comm pe facebook si vei vedea ce tari sunt :*

| Delyaaa explică (pentru AdryAnda):

Stiu dar un site de unde le-ai luat nu imi dai?

| AdryAnda a răspuns (pentru Delyaaa):

Nu le-am luat de pe nici un site. pur si simplu unii le scriau in comm-uri si eu am dat coppy paste intr-un folder. :*