| anonim_4396 a întrebat:

ati vazut tatuajul antoniei de pe limba? as vrea si eu unul asa unde pot sa-mi fac sau cum pot sa-mi fac merge cu hartie autocolanta?

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Cât de prost să fii să-ţi faci tatuaj pe limbă? Dacă e să-ţi faci, fă-ţi autentic, nu ce işi face fiecare umbrelă care ajunge la TV.

| Mentosana96 a răspuns (pentru Jigsaw):

Du-te bai baiatule si dati foc

| Jigsaw a răspuns (pentru Mentosana96):

Mi-aş da foc dacă te-ai uita la tine, vrei tatuaj(pe limbă)dar habar n-ai să scrii "dă-ţi"corect.Eu te las pe tine să tragi concluziile.Stimă.