| gabrilion a întrebat:

aveti vreo idee cum as putea sa evit mesajele de pe facebook, fara ca la expeditor sa apara " Seen"?

Răspuns Câştigător
| Budeanu_Laura_1994 a răspuns:

Ii dai x direct si dupa o sa iti apara mesaj nou acolo sus in continuare si ii dai pe el si nu o sa ii apara (asta daca nu vrei sa rasp la cineva pe care nu il cunosti ) funda?

1 răspuns:
| yuly04 a răspuns:

Pai acest "Seen" te ajuta sa iti dai seama cand cel cu care vorbesti vede"seen" mesajul de la tine. Atunci iti dai seama daca a vazut sau nu mesajul acela nu dispare nu poti sa il faci sa dispara. :*