| AnnaBebitza a întrebat:

iar a facut Facebook-ul niste schimbari? Ca in Inbox imi apar toate mesajele citite, si eu le-am lasat anumit necitite, sa nu le apara "Seen" celor carora nu le-am raspuns. Aveti si voi mesaje pe care le-ati lasat necitite si apar citite? Sau mi-a spart cineva parola?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cândva, demult, mi s-a-ntâmplat și mie. Însă, stai liniștit, mesajele nu vor apărea "citite" decât dacă le deschizi tu, acum, din curiozitate. Chestia se va remedia. În viitor, vei primi mesaje și vor apărea ca necitite.
Cred că vina o poartă cei de la FB, nu ai greșit cu nimic, iar contul, nici vorbă, nu poate fi spart cu atâta ușurință. Varianta asta se exclude. Însă, poți verifica și singur, să vezi din ce locație ți-a fost accesat în ultima perioadă.

| Raskolnikow a răspuns:

Oare hmmm nu as prea crede, mai degraba ti-ai virusat contul prin accesarea diverselor linkuri spamuite prin reteaua facebook tongue