| εʟεпα a întrebat:

Azi am aflat de masca de par pentru cresterea si indesirea parului.

Am aflat ca trebuie sa contina un ou si ulei de ricin, dupa care masezi la radacina, se acopera cu un celofan si dupa aia cu un prosop.Astepti aprox. 40 de min si te speli normal.

~As vrea sa stiu daca este adevarata.

~Daca chiar functioneaza.

~Dupa cat timp ar aparea rezultatele.

~Cat ulei de ricin trebuie.

~Pot sa apara ceva probleme dupa ce ai folosit aceasta masca. Ex[distrugerea parului sau caderea lui]

~1 ou sigur? Va intreb pentru ca la mai multe masti am vazut doar galbenus.

~Aceasta masca se aplica pe parul ud sau uscat.

Ud-dupa ce ti l-ai clatit sub un jet de apa si apoi aplici masca.

Uscat-pur si simplu iti aplici masca si astepti 40 de min, iar apoi te speli cu sampon.

As dori sa luati in serios chestia asta.Si as dori sa raspunda acei oameni care au incercat masca!

Va multumesc.

Funda.

1 răspuns:
| Deea_4769 a răspuns:

Am incercat masca si este foarte buna de exemplu mie nu mai imi cade parul, nu mai am matreata ca avem putin, rezultatele apar dupa a-2 sau a-3 oara,ulei cat trebuie de exemplu daca ai parul scurt putin daca ai parul lung pui putin mai mult,mie nu mi-au aparut probleme, un singur ou, pe par uscat pur si simplu iti aplici masca si astepti 1 ora, iar apoi te speli cu sampon