| spiniii a întrebat:

Buna TPU.azi am iesit afara cu un grup de prieteni...am mers impreuna la biliard, unde ne-am intalnit cu fostul meu prieten si cu iubita lui, m-am simtit foarte ciudat pentru ca inca mai tin la el, faza e ca la biliard se tot uita la mine, era cam bulversat [in sensul ca prietena lui vorbea cu el si se pierdea]...cand ne-am despartit mi-a spus ca el nu ma mai iubeste, dar un prieten de-al lui mi-a spus ca nu e asa.ca inca ma iubeste, am inecrcat sa-l uit dar nu prea pot. ce sa fac?

1 răspuns:
| nony25 a răspuns:

Icearca suptil sa-l incerci daca te mai iubeste o sa-ti raspunda la provocare deci invita-l la o cafea