| fumsipraf a întrebat:

Baieti cum va dati seama daca o fata va place? vreau raspunsuri detaliate. care sunt cele mai simple gesturi care le da de gol?

2 răspunsuri:
| Captive a răspuns:

Buna.
Eu sunt fata, cred ca stiu cel mai bine cum sta treababatting eyelashes
Deci, daca te place o sa se uite insistent la tine, iar cand o sa te uiti tu la ea, o sa se uite altundeva; o sa incerce sa se bage in seama cu prietenii tai; cand vorbesti cu ea se inroseste sau te priveste direct in ochi si se joaca cu parul ei; o sa stea pe langa tine, chiar daca tu nu iti dai seama.
Sper ca ti-am fost de folos. happy

| Avocado7 a răspuns:

Buna.
Poate ai mia vrea sfatul unei fete.
Eu, de axemplu, cand plac pe cineva incerc sa stau foarte mult pe langa el, sa incep o discutie cu el.Si atunci cand vorbim sa par interesata de ce spune.
Un alt lucru ar fi faptul ca atunci cand ea ar vorbi cu tine ar incerca sa te priveasca in ochi sau sa te,, analizeze'' din cap pana in picioare.
Daca te complimenteaza poate fi un semn ca te place.
Si mai e si faptul ca atunci cand ii ceri ceva si ea vorbeste cu prietenele/face altceva, va lasa totul si te va asculta ca sa te poata ajuta.
Ai mai putea incerca sa pui un prieten de al ei sa afle ce crede despre tine, dar discret, sa nu te dea de gol.
Cam atat am acum in minte, si daca si tu o placi si crezi ca si ea te place si amandoi vreti sa formati o relatie, tu ar trebui sa faci primul pas pentru ca ea nu cred ca il va face.winking
Sper ca te-am ajutat, mult noroc.