| AngoOra a întrebat:

cand eram mai mica am vazut un film cu mos craciun. el avea doua fete mari, dar una era rea si una era buna. in timp ce fiica cea buna vroia doar sa il ajute, cea rea vroia sa il omoare si aproape ca reusise.(parca il trimise intr-o vacanta)dar pana la urma totul s-a sfarsit cu bine pentru mos big grin...asta e tot ce imi aduc aminte
stiti cumva cum se numeste filmul? mentionez ca l-am vazut acum vreo 7-8 ani la tv big grin
stiu ca e mult dar va rog fara mistouri... daca nu stiti cum se numeste acesta, macar dati-mi cateva nume de filme cu mosu care va plac voua :X

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Atunci cand ai plans ca nu mai vn mos craciun: rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii faci lu mosu o beregheata? Ai putea sa te uiti la asta este foarte "tare noduroasa cand dai cu ie sa samta" rolling on the floor))))))