| Angela97 a întrebat:

Cand ne ducem in 5 iulie sa completam codul liceelor la care dorim sa ne ducem, ce mai trebuie sa completam, si notele de la evaluarile nationale?

Răspuns Câştigător
| Blueeeeee a răspuns:

Saluut! Joi si Vineri se merge la inscrieri, eu am auzit ca se merge cu fisa medicala pe care ti-a dat-o la finalul anului si cu brosura aia cu liceele pentru a vedea codul liceului la care vrei sa te inscriihappy eu o sa imi iau si buletinul... nu cred ca e nevoie de mai multbig grin Bafta!

2 răspunsuri:
| BadLuckBryan a răspuns:

Ai nevoie de buletin, ia brosura aia cu tine, sa stii media pe cei 4 ani de gimnaziu si media examenelor. nu ai nevoie de fisa medica oh go on ..succes!

| BiuL a răspuns:

Nu stiu, dar nu trebuie sa iti faci griji ca sunt acolo profesori care iti explica exact ce si cum. In principiu trebuie datele de indentificare, nume, cnp, media de examen, media pe cei 4 ani si media la fiecare proba si apoi optiunile.