| madalinuthaLOVE a întrebat:

Buna TPU :* cand vreau sa intru pe fb imi apare astaFor security reasons your account is temporarily locked

If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.
cum as putea rezolva? Dauu fundouu:*

Răspuns Câştigător
| iSimo a răspuns:

Deci iti apare asa probabil fiindca ai trimis prea multe cereri de prietenie, iar cei carora le-ai trimis nu au acceptat spunand ca nu te cunosc.mi s-a intamplat si mie si nu ai cum sa rezolvi ..doar sa nu mai intri timp in care ei precizeaza astawinking