| MoonStone a întrebat:

Buna TPU!
Care ar fi modul cel mai potrivit sa ii spui unui băiat ca îl placi?
Ar fi ciudat sa te duci la el pur și simplu sa ii spui "Te plac"? Sau ar fi mai ciudat sa ii scrii?

Răspuns Câştigător
| kenn9ma00 a răspuns:

Salut,eu cred ca în scris nu e cea mai buna idee. Eu zic sa te vezi cu el fata în fata si sa ii spui frumos, sa ii explici ceea ce simți, sa vezi ce reacție are, ce răspuns iti da în fața pentru ca în scris nu poți sti cu adevărat reacția lui, sau răspunsul lui cu adevărat

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc sa il intrebi pur si simplu daca nu ar vrea sa iesiti undeva, fata in fata, nu online.