| ピンク a întrebat:

TPU! Care este culoarea voastra preferata? De ce? Cel mai frumos raspuns primeste fundita ♥

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Albastru:e culoarea sigurantei si a inteligentei, ma relaxeaza si ma face sa ma simt mai "pur"oarecum.E ca si cand te-ai uita la cer varabig grin.

8 răspunsuri:
| Sharlyzz a răspuns:

Gri; x
De ce? Pentru ca imi plac culorile inchise, dar nu ma avantajeaza.Gri mi se pare o culoare inchisa si in acelasi timp deschisa.E perfect.; x

| whiteviper98 a răspuns:

Roz Bon Bon cu Picatele. Este o culoare vesela, distractiva si usor de recunoscut! Funda?batting eyelashes)

| Eusicamatat a răspuns:

Rosu deoarece reprezinta iubirea antelegerea si displacerea dintre doi oameni funda laughing

| Anonymy05 a răspuns:

Rosu. Fiindca simbolizeaza multe lucruri care imi plac.

| ShocK97 a răspuns:

Albastru pentru ca prezinta o fire Calma, Albastrul – este o culoare liniştitoare, fiind culoarea intelectualului. Este dealtfel şi simbolul unei iubiri ascunse.

| IsabelSweet a răspuns:

Rozul – este o culoare care îl face pe cel care îl poartă să iubească lumea, fiind deci culoarea dragostei şi totodată cea mai romantica si afectiva culoare. Este dealtfel şi simbolul unei iubiri în tăcere. El are rolul de a calma şi de a îmbuna sentimentele.:*

| NayachanKawaii a răspuns:

Mov : Este culoarea independentei personale, singuratatea, individualismul, indiferenţa...de fapt are mai multe semnificatii, acum eu ti-am spus de ce stiu eu... dar este ceva super la ea, de fiecare data cand o vad ma trece un fior pe sira spinarii, este adevarat :XX Pup

| Mihai69XXX a răspuns:

Maro, pentru ca atunci cand simt o neplacere in burta, ma duc la baie si mereu vad caci culoarea maro a luat cu ea durerea happy.