| Pati_8697 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata! Cine o are ca a mea primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Negru

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Auziti... duceti-va dracul, daca mai lasati comentarii aiurea pe contul lu varmea o incurcati, da? sa nu va mai vad ok?
are numai 6 ani ok? si nu am chef sa o invatati prostii cu "du-te dracul de proasta" sau ceva de genu?
multumesc mult
pa

| unknown3243 a răspuns:

Cacaniu in dungilaughinglaughing

| unknown3243 a răspuns:

Exact cum a spus si anonimul negru e nonculoare. Eu in clasa a 5a am invatat lectia cu nonculorile.

| DeeaLove08 a răspuns:

A mea e movlove struck chiar daca ai dat deja fundita la intrbere. nu conteazalove struck
sarbatori fericite!

| Deenniii a răspuns:

Turcoaz
A ta?

| Adry05 a răspuns:

Galben si movhappy

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Rosu, roz, albastru, verde, bleu, alb, negru, protocaliu, galben, crem, bej, aproape tate... Funda te rog daca intre cele specificate de mine sunt culorile tale preferate

| amaadina a răspuns:

Gri :Xhee hee
Dar cel mai mult combinatia de gri cu albastru sau gri cu roz pal :X:X:X

| zOoZoLeee a răspuns:

Mie imi place si potr doar negru:X

| dede070707 a răspuns:

Albastrubatting eyelashes nu e nimic mai frumos CA CUloarea ceruluilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vad ca ai pus "!"...deci nu e o intrebare, deci nu trebuie sa raspundem la ea.happy

Paa Pati.>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca nu stiai negru nu e culoare e nonculoare rolling on the floor Du-te naiba ca esti prea proasta pentru site-ul asta! laughing Iti dau toate culorile din lume si tot nimeresc una de acolo