| Contreras_Graciela_1989 a întrebat:

Cat ma costa un majorat cu 30 de persoane? Ma refer la sala si meniuri.Si la ce ora incepe un majorat si la cat se termina?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incepe pe la 8 si tine pana dimineata, sau marog, pana se satura invitatii si pleaca. PRet n-are cum sa-ti dea nimeni decat patronu

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat te tine buzunarul.
Unii il fac la mcdonald, altii la salon, altii la o tersasa sau pizzerie, altii acasa, iar aia bogati, la restaurant.
Poate incepe la pranz pentru 2-3 ore, sau poate incepe seara, de la 7 la 10.
In principiu tine cateva ore si costa in functie de locatie, meniu si bautura selectata, intre 2000 lei (acasa) si 10.000 de euro (la un restaurant bun).

| Paula2018 a răspuns:

De la 18:00 pana la 00:00, iar un meniu mediu costa intre 150-200 lei + muzica, eu zic ca minim 15. 000lei. Acum depinde in ce buget te poti incadra, in functie de asta e cel mai bine sa iti alegi locul.