| MiaLoren a întrebat:

Holaa, cam cât m-ar costa un majorat cu 100 de persoane, la o sala de evenimente, dj, tort, mancare, tărie, etc?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Proabil pana in 5.000 euro, depinde de locatie, de meniu etc.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai voie decat cu 5 persoane nu 100

| Werrich a răspuns:

În interior pot participa maxim 50 de persoane, iar la cele organizate în exterior cel mult 100 de persoane.

| MiaLoren explică (pentru Werrich):

Da, ma refer in exterior, am uitat sa precizez. As vrea sa știu doar un preț aproximativ

| romeo78 a răspuns:

Până dai funda la un răspuns privind cheltuielile cu un majorat, să nu uiți că și anul trecut au fost majorate, dar majoritatea anulate.
Deci, ținând cont de situația în care ne aflăm ca țară, nu te gândi la distracție, costuri.
Gândește-te la data la care faci 18 ani, dacă zona respectivă va fi sau nu în carantină, gândește-te dacă la vremea respectivă vor fi deschise restaurantele și în interior.
Da, este un eveniment important în viață, majoratul, problema este că nu mai sunt, deocamdată, timpurile bune pentru distracție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandemiaaa arz-o vina că nu crezi în așa ceva

| badpanda a răspuns:

Cu amenzi cu tot?

| Irinelp a răspuns:

Depinde ce mâncare ce bautură și ce tort și de prețul săli căci mâncăruri și băuturi sunt la toate preturile de la cele mai eftine la cele mai scumpe. Deci misiune imposibila de a afla prețul pe TPU.