| Gabitaancutaelena a întrebat:

Buna TPU, cate luni trebuie folosit uleiul de ricin pentru a da rezultate? Si cand trebuie facut pauza pentru a nu cadea parul? cineva care a folosit?

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Buna, personal, in cazul meu nu a functionat. L-am folosit 1 luna cu 1 saptamana pauza si inca o luna mai apoi. Parul poate cadea din putine cauze ( exceptand cazul in care cade in mod natural dar controlat ): genetic, factori de mediu, boli ( psihice, cancere etc. ).