| vloneflorenhx17november2004flexhard a întrebat:

BUNA TPU CAUT O PERSOANA CARE SA MA COMPLETEZE ADICA sa asculte suicideboys/pouya/bones/lil peep/lil yachty/pharaoh/etc... Si sa fie hypebeast cred gen stiti ce vreau sa spun))

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nu cred că e locul potrivit, TPU...
Caută pe Facebook (grupuri). Îți recomand grupul OffTopic! Acolo sunt multe proiecte și unul dintre ele este despre popularitate se cheamă "Așa sunt eu". Pui o poză și câteva lucruri despre tine. In scurt timp o să vezi cum "curg" comentariile și like-urile laughing

| pustoica a răspuns:

Pai că sa găsești asemenea persoana mai întâi vb cu prietenii tăi, poate că cineva din anturajul tau iar plăcea asemenea muzică, și încă un sfat că sa fie perechea ta nu trebuie neapărat să asculte aceeași muzică,