| TeiubidilicescAllex a întrebat:

caut statusuri de indiferenta, de fite, de dragoste... M`ati putea ajuta? >sickfunda' >:"

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Daca esti indiferent- Nu iti pui status. Nu iti pasa ce crede oricine despre tine,despre ce zici. Decat sa iti scrii: "Like I care..." Mai bine folosesti acel spatiu pentru a anunta lumea ca esti: disponibila,ocupata sau plecata de la calculator. Orice alt detaliu despre tine, statutul tau(fericita,suparata,obosita) sau ce muzica asculti,ar trebui sa fie privat,iar daca cineva e curios despre tine, sa te intrebe asta personal, nu sa le servesti tu pe tava date despre starea ta.

Sau...

"Zambesc, asta e tot ce conteaza!
Chiar crezi ca ma afecteaza?
Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare.
Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare!
Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el.
Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura etc...
gasesti aici http://chetuieste.ro/statusuri-indiferenta.html

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute