| mady123456 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste, fite, indiferenta, viata, orice. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| AnNaa67 a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa imi cer scuze ca primesti mesajul asa de greu, am mai scris o data si mi s-a sters, dar acum trebuie sa incep din nou :

Stil dragut:

Ŧєtєl๏г, nu мaι ρℓaηgєтy, ςєเ ¢aяє ν-aυ ƒa¢uт ѕa קlคภgєtเ ภย שค mєгเTค Lคςгเmเlє, เคг ςєเ ςคє lє mєгเtค ςย A4єשคØคT, nu ν-aя ƒa¢є ѕa ρℓaηgєтι.

Stil Crazy :

p³ usa SCR|A barbat| |Ár cáÑd am IÑtrát ³rau Numa| w. ür|...

http://www.statusuri.ro/......ina-1.html