| Simina288 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac unei colege de clasa de Crăciun, nu suntem așa apropiate?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Un fular, o bratara draguta sau un set mai mare de bratari (Gasesti pe la 20-30 lei); dulciuri; O jucarie de plus gen un ren sau ceva specific.
Depinde acu si de bugetul disponibil

2 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Hello,

Dai o fuga prin Jumbo si gasesti tot felul de jucarii/globulete/etc. la preturi foarte mici. Cum au zis si oamenii de mai sus, 30 RON iti ajung sa dai pentru colega.

| MeForeverAlone a răspuns:

Acum în perioada Crăciunului se găsesc globuri din acela pe care le zgâlțâi puțin și zici că ninge înăuntru. Nu cred că sunt scumpe, maxim 30 de lei, și s-ar putea să și lumineze. Mie mi se pare un cadou drăguț.