| Turbo223 a întrebat:

Ce credeti? Mai exista "prieteni" adevarati in zilele de azi sau nu?

Răspuns Câştigător
| Damonana a răspuns:

Depinde ce intelege fiecare prin prietenie, adica da, am o prietena cu care fac 10 ani de prietenie, dar oricat de mult o iubesc, m.a dezamagit prea tare ca sa o pot numi "prietena adevarata". Dar totusi imi place sa cred ca exista si oameni dedicati altora, pe care eu personal ii consider adevarati prieteni.

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Da.

| deeeaqq a răspuns:

Există

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,exista.

| Staind a răspuns:

Exista...

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Da, de obicei cei din copilarie.

| Io_Ioana_1980 a răspuns:

Exista! Eu si prietena mea implinim 12 ani de prietenie pe 5 aprilie si ma gandesc deja la ce cadou sa ii iau! Noi doua impartim orice se intampla! Ca e de bine, ca e de rau! DECI DA, EXISTA PRIETENII ADEVARATE!