| EuDenny a întrebat:

Buna TPU.Ce e aia trumbl? adica vedeam si pe facebook ca pune in comentari un link cu"http/trumbl..." si daca apasai pe el,aparea ceva dinamic, o fata de speriat., ori un caine care te linge etc.
intrebarea mea este : de unde pot face rost de cateva linkuri denalea? exista ceva site?

funda

2 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Cred că te referi la tumblr, care este de fapt un blog în care se găsesc tot felul de animaţii, sau texte, sau video-uri, etc. Probabil că ai înţeles. Acolo vei găsi. ^^

O zi bunăă!