| bianca28_2493 a întrebat:

Ce face voi de mana voastra si vindeti ( si la fete si la baieti )? >: Eu am facut bratara prieteniei dar acum nu mai vrea nimeni caci stie sa faca toata lumea sad. Dau funda la raspunsurile bune :*:*

1 răspuns:
| ღஜç一smin13Leopaღஜ a răspuns:

Niste bratari facut din : ata, carton, plastic etc. Si pe ce de carton scrii si tu niste statusuri da frumose sau poti scrie ceva de genu : o sa-ti gasesti jumatatea, sau Mam nascut intreg/a si n-am nevoie de jumatate.Sau alea din ata faci dine ate de mai multe culori.Si pti face alea a prieteniei cu margele colorate.